Za nami Flesz Fashion Night! W tym roku projektanci Paprocki&Brzozowski postanowili uszyć suknie dla dwóch muz, a nie dla jednej. Muzami P&B zostały byłe Miss Polonia i przyjaciółki: Paulina Krupińska, która przyszła w romantycznej białej sukni, a Marcelina Zawadzka w seksownej złotej! Dlaczego w tym roku panowie P&B postanowi przyjść z dwoma muzami? Zdradzili sami projektanci.

Naszą muzą będzie Paulina Krupińska, jesteśmy jej wierni. Ale też postanowiliśmy wyrównać szeregi, żeby nie było dwóch na jedną, wiec będzie dwóch na dwie. I zaprosiliśmy Marcelinę Zawadzką - słyszymy od Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego.

Flesz Fashion Night to dziesięć pokazów najlepszych polskich projektantów, którzy w jeden wieczór prezentują swoje najnowsze kolekcje w „pigułce”. A także prezentacja wyjątkowych kreacji, które projektanci szyją dla jednej ze swoich muz.

 

A Wam jak się podobają tegoroczne sukienki Paprockiego&Brzozowskiego na Flesz Fashion Night? Którą wolicie? Pauliny Krupińskiej czy Marceliny Zawadzkiej? Głosujcie w pojedynku byłych misek.

 

Zobacz także: Zachwycająca Monika Olejnik muzą Łukasza Jemioła na Flesz Fashion Night! Połączenie luksusowych tkanin robi wrażenie! 

 

Zobacz: Zjawiskowa Patricia Kazadi jako muza Lidii Kality! Jej sukienka skradła imprezę Flesz Fashion Night

 

Więcej: Gwiazdy na Flesz Fashion Night: Sykut, Horodyńska, Burzyńska, Szostak i wiele innych ZDJĘCIA

 

Paulina Krupińska jako muza P&B na Flesz Fashion Night 2016.

Paulina Krupińska w sukni Paprocki&Brzozowski na Flesz Fashion Night
WBF

 

Marcelina Zawadzka jako muza P&B na Flesz Fashion Night 2016.

Marcelina Zawadzka na Flesz Fashion Night
WBF