Największy koszmar każdej gwiazdy? Inna kobieta w tej samej sukience! Julia Wieniawa i Marta Manowska doskonale wiedzą, co to znaczy, choć na szczęście obie gwiazdy zaprezentowały się w tej samej sukience na dwóch różnych imprezach w odstępie kilku miesięcy. Która z nich lepiej nosi elegancką czarną sukienkę z cekinami? Zdecydujcie!

 

Zobacz: Garnitur, delikatny makijaż, włosy spięte w kok... Julia Wieniawa zmienia wizerunek?!

 

Więcej o kreacji gwiazd przeczytacie poniżej!

 

Julia Wieniawa i Marta Manowska wybrały seksowną sukienkę projektu Roberta Czerwika. Kreacja została uszyta z matowych cekinów, ma wąskie ramiączka, zakończone delikatnymi bufkami. Sukienka kosztuje 2500 złotych i można ją stylizować na kilka sposobów, co zaprezentowały już Julia i Marta. Julia dobrała do kreacji pasek, który podkreślił jej talię. W takim outficie pojawiła się na Różach Gali.

 

Zobacz: Torba za prawie 7 tysięcy, a buty... za nieco ponad 100 zł! Julia Wieniawa wie, jak łączyć marki luksusowe z sieciówkami

 

 

Z kolei Marta Manowska postawiła na luźny, oversize'owy look sukienki. W takim wydaniu zaprezentowała się na prezentacji jesiennej ramówki TVP. Stylizacja gwiazdy zrobiła duże wrażenie. W końcu nieczęsto możemy podziwiać Martę w takim wydaniu.

 

Zobacz: Marta Manowska w seksownej sukience od polskiego projektanta na ramówce TVP. Znamy cenę jej kreacji!

 

 

 

Więcej na temat Marta Manowska Julia Wieniawa