Stylowe gwiazdy na fashion weeku w Łodzi


Siódma edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland przyciągnęła kilkanaście stylowych polskich gwiazd, wśród których znaleźli się m.in. Joanna Horodyńska, Ada Fijał, Aleksandra Kwaśniewska, Maciej Musiał, Honey Skarbek. Kto tym razem pokazał klasę?

Tym razem na wyróżnienie zasługuje duet najpopularniejszych specjalistek od spraw mody, czyli Joanna Horodyńska i Ada Fijał. Obie prezentowały odmienne style, których jedynym punktem wspólnym była ponadczasowa czerń. Pierwsza z nich postawiła na sportowy szyk w postaci ciekawego zestawienia dresowych spodni ze szpilkami i futrem. Druga zaś wybrała elegancką lakierowaną spódnicę i golf i przełamała je złotym naszyjnikiem z kolekcji Anny Dello Russo dla H&M. Jesteśmy zdecydowanie na tak!

Wypoczęta po podróży poślubnej Ola Kwaśniewska miała na sobie dosyć prostą stylizację, którą ożywiła za pomocą wyrazistych barw. Jej kolorowa kurtka w stylu Versace dodała jej świeżości, a lakierowana torebka od Sabriny Pilewicz idealnie wypełniła całość.

Swoją stylizacją Julia Pietrucha udowodniła, że wie co jest na czasie. Aktorka pokazała się w prostym czarno-białym komplecie (hit sezonu!) w drobną kratkę. Ten klasyczny look podkreśliła czarnymi obcasami. Minimalizm w wykonaniu Julii był strzałęm w dziesiątkę.

Tak prezentowały się gwiazdy na 7. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland:

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04