stylizacje tygodnia
Instagram/ONS.pl

 

Czas wybrać najlepszą stylizację tygodnia! Głosujcie w naszym plebiscycie i zdecydujcie, która gwiazda wyglądała najlepiej. W minionym tygodniu najbardziej spodobał się wam look Sylwii Lipki, a jak będzie tym razem? Czy Sylwia przegra ze sportową Anną Lewandowską, elegancką Małgorzatą Rozenek czy może Martą Manowską całą w trendach?

 

 

W tym tygodniu Anna Lewandowska pokazała nam się w świetnym sportowym zestawie marki Nike. Nie jesteśmy pewni, czy bardziej chcielibyśmy ten zestaw, czy jej brzuch! Sylwia Przybysz postawiła za to na casualowy zestaw: t-shirt z grafiką i wygodne dżinsy. Zwróćcie jednak uwagę na skarpetki w hamburgery! Kochamy je! Sylwia Lipka natomiast zachwycała blond włosami i ciepłą bluzą w liliowym kolorze. Jej czapka z pomponami, które imituja uszy misia też nasz zachwyca.

 

Zobacz: Sylwia Lipka już tak nie wygląda! Młoda gwiazda jest blondynką? ZDJĘCIE

 

Marta Manowska zachwycała na konferencji prasowej "Sanatorium miłości" w borodwej kreacji z wzorem kwiatów marki Tova. Julia Wieniawa jest za to coraz bardziej seksi! Na Instagramie pokazała look z beżową sukienką z paskiem w talii i kozakami za kolana z motywem skóry węża. Podobą stylizację miała na sobie Małgorzata Rozenek. Gwiazda wybrała jednak ukienkę z golfem, do której założyła złote kozaki za kolana. Który look był najlepszy?

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska pokochały te same buty!

 

 

 

Sylwia Lipka
Sylwia Lipka
...
Instagram
Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
...
Instagram
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
...
Instagram
Marta Manowska
Marta Manowska
...
ONS.pl
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
...
Instagram
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Sylwia Lipka...
Sylwia Przybysz...
Małgorzata Rozenek...
Marta Manowska...
Julia Wieniawa...
Anna Lewandowska...