gwiazdy na ramówce TVN
East News

 

Za nami prezentacja wiosennej ramówki TVN! To okazja nie tylko, by dowiedzieć się, jakie seriale i programy zobaczymy wiosną w stacji TVN, ale także szansa na podziwianie stylizacji gwiazd na czerwonym dywanie. W tym roku gwiazdy TVN-u zaszalały, a wy macie z czego wybierać swój ulubiony look! Koniecznie zobaczcie stylizacje poniżej i oddajcie swój głos!

 

Zobacz: Największe gwiazdy TVN na wiosennej ramówce! Rusin przyćmiła wszystkich?

 

Na prezentacji wiosennej ramówki TVN nie zabrakło kreacji maksi! Postawiły na nie Kinga Rusin, Izabela Janachowska i Katarzyna Warnke. O ile dwie ostatnie wybrały luźne suknie (być może Izabela Janachowska chciała ukryć ciążowe krągłości, ale nie wiemy, co do ukrycia miała Katarzyna Warnke ;) w odcieniach koloru różowego, o tyle Kinga Rusin zdecydowanie się przy nich wyróżniała w swojej zielonej sukni z podkreśloną talią.

 

Zobacz: Ciężarna Izabela Janachowska zachwyciła na ramówce TVN-u! Widać brzuszek? Zdjęcia!

 

 

Tymczasem Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska i Joanna Jabłczyńska wybrały eleganckie stroje w ciemnych i stonowanych barwach. Uwagę zwracała jednak podkreślona szerokim paskiem talia Joanny Jabłczyńskiej, która miała obcisłą sukienkę, podkreślającą figurę i ze sporym rozcięciem na udzie. Anna Dereszowska wybrała asymetryczną czarną midi sukienkę, a Magdalena Cielecka postawiła na czarny golf i błyszczącą spódnicę.

 

Zobacz: Maja Ostaszewska, a może Magdalena Cielecka - która serialowa gwiazda wyglądała lepiej na ramówce TVN?

 

 

Pora na najbardziej nietypowe i oryginalne stylizacje! W tym zestawieniu zdecydowanie królują Magda Gessler, Małgorzata Rozenek i Maja Ostaszewska. Magda Gessler już nas przyzwyczaiła do szalonych boho stylizacji, wzorzystych kreacji i zwiewnych szali oraz narzutek, ale modowego szaleństwa nie spodziewaliśmy się po Małgorzacie Rozenek, prowadzącej show "Projekt Lady". Gwiazda wybrała odważne dżinsowe kozaki do swojej minisukienki. Uwagę zwracała także fryzura i różowe włosy Małgorzaty! Szaleństwa nie zabrakło także u Mai Ostaszewskiej. Aktorka poczuła zbliżającą się wiosnę i ozdobiła swoją prostą sukienkę kwiatami.

 

Zobacz: Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan i wiele innych gwiazd na zdjęciach z 2009 i 2019 roku! Kto zmienił się najbardziej?

 

 

Kinga Rusin
Kinga Rusin
...
East News
Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska
...
East News
Magdalena Cielecka
Magdalena Cielecka
...
East News
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
...
East News
Izabela Janachowska
Izabela Janachowska
...
East News
Joanna Jabłczyńska
Joanna Jabłczyńska
...
East News
Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke
...
East News
Anna Dereszowska
Anna Dereszowska
...
Magda Gessler
Magda Gessler
...
East News
Wyniki plebiscytu:
Kinga Rusin...
Maja Ostaszewska...
Magdalena Cielecka...
Małgorzata Rozenek...
Izabela Janachowska...
Joanna Jabłczyńska...
Katarzyna Warnke...
Anna Dereszowska...
Magda Gessler...