Stylizacje gwiazd na premierze spektaklu „Deszczowa piosenka”

 
Na premierę spektaklu „Deszczowa piosenka”, która odbyła się w stołecznym teatrze Roma, przybyło sporo gwiazd chętnie pozujących do zdjęć. Niektóre z nich wybrały klasykę i elegancję, a niektóre postawiły na codzienny look.
Tego wieczoru Anna Czartoryska miała na sobie długą wzorzystą kreację, którą zestawiła z krótką kurtką i małym puzderkiem. Ta prosta stylizacja była nienaganna, lecz nie zachwycała.

Natalia Kukulska wybrała koszulę z kołnierzykiem, ozdobioną symetrycznym wzorem, którą postanowiła zawiązać na wysokości pasa. W ten sposób dodała swojemu wyglądowi odrobinę casualu. Proste spodnie pod kolor i szare szpilki również utrzymane były w stylistyce codziennej. Ten look zaliczamy do całkiem przyzwoitych, ale bez szału.

Miłośniczka klasyki, Sylwia Gliwa, przyszła w płaszczu o nieregularnej długości, pod którym miała na sobie klasyczną małą czarną. Jako dodatki posłużyły jej: granatowa torebka i rajstopy pod kolor płaszcza oraz szare obcasy na modnym słupku. Całość zwieńczyła kontrastującymi kolczykami. Wyglądała jak zwykle szykownie.

Tak prezentowały się gwiazdy na premierze spektaklu „Deszczowa piosenka”:

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04