Horodyńska oceniła stylizację Dody
ONS

Doda w ostatnich kilku miesiącach ostro wzięła się za doskonalenie swojej sylwetki. Wokalistka często odwiedza siłownię, a efekty z dumą prezentuje na Instagramie i imprezach. Zmianie uległ też jej styl - teraz zdecydowanie częściej widujemy ją w eleganckich zestawach. Przypomnijmy: Doda w trendach sezonu na imprezie MTV. Założyła spodnie swojego projektu

Metamorfoza gwiazdy została dostrzeżona nie tylko przez fanów, ale również dotychczasowych krytyków. Ostatnie poczynania modowe piosenkarki postanowiła skomentować Joanna Horodyńska w swojej kolumnie w magazynie "Party". Stylistka wzięła pod lupę stylizację Rabczewskiej z imprezy MTV i nie szczędzi jej komplementów. Horodyńska twierdzi, że kreacja Dody to dla niej dobry kierunek, który udowadnia, że nie musi odsłaniać ciała, aby się wyróżniać.


Doda skromna i skupiona. Jak widać, nie trzeba się rozbierać, żeby być zauważoną. A biel i czerń prawie zawsze tworzy stylową kompozycję. Frędzle na czasie, ale trzeba umieć wyciągnąć z nich coś więcej. Doda wybrała ostro, by skupić uwagę na figurze, nad którą ciężko pracuje. Ale frędzle na zewnętrznej linii nóg lekko ją poszerzyły i parę tygodni pracy na siłowni poszło na marne. Ale subtelna koszula, kapelusz i makijaż to rekompensują. Podoba mi się. Zatrzymaj tę chwilę! - komentuje stylistka w "Party".


To dobry modowy kierunek dla Dody?

Zobacz: Sprawa z bójką Dody i Szulim w końcu będzie miała swój finał. Znamy szczegóły

Doda na imprezie MTV EMA 2014 Pre-Party:

Więcej na temat Doda Party Joanna Horodyńska