River Island zima 2013

Każdy, kto w weekend 15-16 grudnia przyjdzie do jednego z wybranych sklepów River Island oraz wystylizuje się w klimacie „PARTY”, ma szansę na wygranie 700zł na zakupy.

Style Weekend to okazja, aby nastroić się na imprezowy klimat, który towarzyszyć będzie karnawałowi. Każdy, kto w najbliższy weekend, 15-16 grudnia 2012, przyjdzie do sklepu River Island w godzinach 12:00-18:00, będzie mógł liczyć na pomoc w dobraniu odpowiedniej dla siebie stylizacji, która później zostanie sfotografowana.

Każde zdjęcie zostanie nagrodzone zniżką 20% na zakupy w River Island oraz trafi do aplikacji konkursowej. Od 19 grudnia do 2 stycznia trwać będzie głosowanie na fanpage’u River Island, które pozwoli na wyłonienie 7 najlepszych stylizacji. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 3 stycznia o godzinie 12:00, a wszyscy finaliści otrzymają vouchery o wartości 700zł na zakupy w River Island.

Dodatkowo każdy, kto zagłosuje na swojego faworyta, otrzyma voucher uprawniający do 20% zniżki na zakupy w River Island.

Lista sklepów, w których odbędzie się Style Weekend:
- Warszawa: Arkadia
- Lublin: CH Plaza
- Wrocław: CH Renoma
- Katowice: Silesia City Center
- Poznań: Stary Browar
- Szczecin: Galeria Kaskada
- Gdańsk: Galeria Bałtycka

Więcej informacji na www.facebook.com/riverisland

Więcej na temat kup to teraz