gwiazdy.jpg

Styl gwiazd w kolejnym odcinku "Bitwy na Głosy 3"

gwiazdy.jpg
 
W najnowszym odcinku „Bitwy na głosy” mieliśmy okazję zobaczyć następne stylizacje polskich gwiazd. Jula, Ewa Farna, Agnieszka Szulim i Kasia Zielińska jak co tydzień pokazały się w kolejnych odsłonach, współgrających z indywidualnym stylem każdej z nich.

Już od samego początku programu Jula i Ewa Farna wybierają młodzieżowe stylizacje z dodatkiem rockowego klimatu. Tym razem było podobnie. Obie zdecydowały się „ciężkie”, wysokie buty i obcisłe spodnie. Do tego zestawu Jula dodała szeroką koszulkę założoną na czarny top. Całość wypełniła czarnymi koralikami i ciemnym makijażem oczu. Ewa zaś rockowy dół połączyła z militarną koszulką. Dodatki w postaci paska ze złotą klamrą i złota ozdoba na głowie idealnie zwieńczyły jej look.

Agnieszka Szulim wybrała zwiewną, transparentną spódnicę, prosty top oraz klasyczne szpilki. Gwiazda tą stylizacją upewniła nas, że najlepiej czuje się w delikatnych, kobiecych zestawach bez efektu przestylizowania.

Jurorka Kasia Zielińska, po raz kolejny nas zaskoczyła. W najnowszym odcinku postawiła na czarno-białą klasykę, ale żeby nie było banalnie, dodała do niej zabawną ozdobę na głowę w postaci kocich uszu. Swoją uwagę zwracała również rockowymi botkami.

Która waszym zdaniem wyglądała najlepiej?

Tak wyglądały te i inne gwiazdy w najnowszym odcinku „Bitwy na głosy”:

Przeładuj

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" pomagała Big Boyowi schudnąć? Wiemy!

zobacz 00:58