Party Stories
ONS
Newsy

Danuta Stenka zrobi sobie operację plastyczną?

50-letnia aktorka ze względu na swój wiek często słyszy, że nie nadaje się do danej roli
Stenka przyznała, że nie wyklucza poprawienia swojej urody jeśli rola będzie tego wymagała. Artystka do tej pory nie korzystała z pomocy chirurga, zaznacza jednak, że jeśli propozycja aktorska będzie intrygująca to nie wyklucza takiej możliwości.
-Nie mówię: „nigdy!”. Nie jestem temu przeciwna. ”- powiedziała w kwietniowym wydaniu miesięcznika „Twój Styl” -Kilka razy usłyszałam: „To byłaby rola dla ciebie, ale jesteś za stara”. Kiedyś powiedziano mojej agentce: „Stenka byłaby w tym dobra, ale musiałaby zrobić operację plastyczną”.
Moda na operacje plastyczne trwa. Gwiazdy coraz częściej przyznają się do tego, że sobie coś wstrzyknęły albo odessały. Wydaje nam się, że nie każdy musi mieć tak samo wydatne usta, czy  wystające kości policzkowe żeby być pięknym.                                           
A Danuta Stenka jest atrakcyjną kobietą i nie musi nic zmieniać! 


tulipan
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
"Przybywa mi zmarszczek". Stenka zdecyduje się na operację?
Aktorka szczerze mówi o upływającym czasie

Danuta Stenka jest aktorką, o której śmiało można powiedzieć, że czas działa na jej korzyść. Ta jednak ubolewa nad faktem, że wraz z upływem lat, staje się niestety coraz mniej atrakcyjna dla branży filmowej. O swoich obawach szczerze opowiada w "Twoim Imperium". - Przybywa mi zmarszczek co sprawia, że wypadam z gry. Już kilka razy usłyszałam: to byłaby rola dla Ciebie, ale jesteś za stara - mówi aktorka. Nic dziwnego, że artystka nie wyklucza rozwiązania problemu w postaci operacyjnego zatrzymania czasu. - W końcu jeśli przycinam włosy, mogę też przyciąć kawałek niepotrzebnej skóry - dodaje. Apelujemy do reżyserów filmów i seriali! Chcemy, żeby na na ekranie pojawiało się "więcej" Danuty Stenki! daks

danutastenkaaaaaaaaa.jpg
ONS
Newsy
Danuta Stenka ma obsesję na punkcie swojego wyglądu?!
Ekipa filmowa narzeka na współpracę z aktorką

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Danuta Stenka coraz częściej opowiada o swoim problemie ze zmarszczkami. Aktorka narzeka, że przez swój wygląd traci coraz więcej ról, dlatego nie wyklucza wizyty u chirurga plastycznego. Okazuje się, że przez obsesję Stenki praca z nią jest bardzo trudna. Podczas kręcenia reklamy kremu aktorka miała pretensję do ekipy filmowej o to, że nie potrafią ukryć jej zmarszczek! - Nie chciała zaakceptować na swojej twarzy ani jednej zmarszczki. Ekipa dwoiła się i troiła, by zadowolić artystkę, ale prace przebiegały w wyjątkowo trudnej atmosferze. Doszło do tego, że na plan musiała przyjechać menedżerka gwiazdy- zdradziła osoba z ekipy filmowej w rozmowie z „Na Żywo”. Mamy nadzieję, że Danuta Stenka przestanie zamartwiać się swoim wyglądem!

ONS
Newsy
Małgorzata Foremniak nie będzie już jurorem?
Kto mógłby zastąpić aktorkę?

Wygląda na to, że Małgorzata Foremniak nie chce być jurorem w kolejnym sezonie programu „Mam talent”. Aktorka nie komentuje tych doniesień, jednak jeśli jest to prawda, to stacja TVN musi szukać aż dwóch jurorów… Ostatnio bowiem, zrezygnował Kuba Wojewódzki, który najwyraźniej wolał pracę w programie „X-Factor”. W mediach już trwają spekulacje, kto mógłby zastąpić Foremniak. Jak podaje „Fakt”, według nieoficjalnych informacji, być może będzie to Weronika Marczuk . Z pewnością byłaby to idealna okazja dla Marczuk, aby na nowo zaistnieć w telewizji. Celebrytka ma doświadczenie w ocenianiu. Zanim świat usłyszał o słynnej już aferze z agentem Tomkiem, była jurorem w programie tanecznym „YCD” . A wy kogo wolicie oglądać w roli jurora? Foremniak czy Marczuk?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner