Władysław i Stenia, Sanatorium Miłości
Łukasz Hachuła / TVP/ Facebook

Stenia z "Sanatorium miłości" ma żal do Władysława! Poszło o zdradę...

Władysław i Stenia, Sanatorium Miłości
Łukasz Hachuła / TVP/ Facebook

Związek Steni i Władysława w „Sanatorium miłości” był jednym z najgorętszych. Para przypadła sobie do gustu i szybko zaczęli się spotykać. Jednak po emisji programu okazało się, że Władysław był naprawdę rozchwytywany i o jego względy zabiegały aż trzy uczestniczki. Kiedy Stenia na ekranie zobaczyła zachowanie Władka była bardzo rozczarowana i nie przebierała w słowach. Zobaczcie, jak oceniła byłego partnera!

Stenia ostro o zachowaniu Władka!

W „Sanatorium miłości” Władysław deklarował, że to Stenia jest kobietą jego marzeń, ale pozwalał sobie również na komplementy i czułe słówka w kierunku innych uczestniczek. Szybko przylgnęła do mężczyzny łatka podrywacza, co zupełnie  mu nie przeszkadzało. Okazuje się  jednak, że Stenia czuje się urażona jego zachowaniem, o czym wprost powiedziała w rozmowie z tabloidem:

Czułam się ośmieszona i poniżona. Gdybym dowiedziała się o tym wcześniej, do domu wróciłabym sama a nie z Władkiem - powiedziała Stenia w rozmowie z "Super Expressem".

Chodzi oczywiście o wspólną kąpiel Bożeny i Władysława w jacuzzi, kiedy mężczyzna pozwolił sobie na dwuznaczne zachowanie i chwycił uczestniczkę za biust. Co zaskakujące niedługo potem wyznał swoje uczucia Steni, która o wszystkim dowiedziała się dopiero po emisji programu w TVP! To zachowanie wydaje się kobiecie niedopuszczalne! A jak Wy oceniacie tę sytuację?

 

Stenia i Władek byli pierwszą parą w 2. edycji "Sanatorium miłości"

Stenia i Władysław z Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP

Władysław był jednym z najbardziej rozchwytywanych uczestników w programie. 

Halinka i Władysław z Sanatorium miłości
Instagram/TVP

 

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40