Plebiscyt męski Fleszstyle
Instagram

Zaczynamy kolejny plebiscyt na najlepiej ubranego gwiazdora "Fleszstyle"!  W poprzednim miesiącu zwycięzcą został Bartosz Kaszuba, a tym razem o tytuł najlepszej męskiej stylizacji walczą: Stefano Terrazzino, Jakub Rzeźniczak, Dawid Kwiatkowski, Bartosz Kaszuba i Roman Zaczkiewicz, autor bloga Szarmant.pl. Gwiazdor, który uzyska największą ilość głosów pojawi się w nadchodzącym wydaniu magazynu "Flesz". 

Obejrzyjcie wszystkie stylizacje i koniecznie zagłosujcie na najlepszą stylizację! Decyzja należy do Was! Kto zdobędzie najwięcej głosów? Elegancki Roman Zaczkiewicz, stylowy Dawid Kwiatkowski, czy klasyczny look Stefano Terrazzino. Zaczynamy!

Stefano Terrazzino
Stefano Terrazzino
Instagram

Stefano Terrazzino od lat słynie ze swojego talentu tanecznego. W programie "Taniec z gwiazdami" pojawia się w duetach z największymi gwiazdami polskiego show-biznesu, ale okazuje się, że przystojny Włoch ma też doskonałe wyczucie stylu. W mediach społecznościowych tancerz od czasu do czasu umieszcza swoje kolejne zestawy, które wyróżniają się prostotą i minimalistycznym stylem. Nasza uwagę przyciągnął zestaw złożony z białej lnianej koszuli i czarnych klasycznych spodni. Ta stylizacja zasłużyła na tytuł najlepszej?

Roman Zaczkiewicz
Roman Zaczkiewicz
Instagram

Roman Zaczkiewicz jestem autorem bloga Szarmant.pl i po raz pierwszy znalazł się w plebiscycie na najlepszą stylizację "Fleszstyle" miesiąca. Bloger i fan aktywnego stylu życia zawsze wygląda elegancko i z klasą. Sam dba o swój wizerunek, a także stara się przekazywać męskiej części użytkowników Internetu wiedzę na temat zasad stylowego wyglądu na każdą okazje. Tylko spójrzcie na ponadczasowy jesienno-zimowy zestaw blogera. Ta stylizacja zasługuje na pierwsze miejsce w naszym plebiscycie?

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
Instagram

Dawid Kwiatkowski to zdecydowany weteran w plebiscytach na najlepszą stylizację "Fleszstyle" miesiąca. Artysta wielokrotnie zajmował pierwsze miejsce, ale ten fakt nikogo nie widzi, w końcu gwiazdor ma doskonałe wyczucie stylu i zna najnowsze trendy. Obok zestawu z czarnymi jeansami, białą koszulą i kamizelką w kratę trudno przejść obojętnie. Zgadzacie się?

Jakub Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak
Instagram

Jakub Rzeźniczak to jeden z najpopularniejszych polskich piłkarzy, który dużą wagę przywiązuje do swoich stylizacji. Sportowiec na co dzień ceni sobie przede wszystkim wygodę, dlatego najczęściej publikuje na Instagramie zdjęcia w jeansach, koszulkach i sportowych kurtkach. Nie oznacza to jednak, że piłkarz rzadko pojawia się w klasycznym wydaniu. Jakub Rzeźniczak wielokrotnie udowodnił, że w garniturze na salonach potrafi zaskoczyć nienagannym zestawem. Tym razem jednak zwróciliśmy uwagę na codzienny zestaw piłkarza z jeansami i bomberką w roli głównej. Ten look zwycięży w naszym plebiscycie!

Bartosz Kaszuba
Bartosz Kaszuba
Instagram

Bartosz Kaszuba dopiero rozpoczyna karierę w polskim show-biznesie i już ma na koncie pierwsze sukcesy. 18-letni wokalista często zaskakuje swoimi zestawami utrzymanymi w stylu retro, ale ostatnio na uwagę zasłużył prosty czarno-biały zestaw zgodny z aktualnymi trendami. Klasyka zawsze się sprawdza - nawet w nowoczesnym wydaniu. Co o tym sądzicie?

Wyniki plebiscytu:
Stefano Terrazzino...
Roman Zaczkiewicz...
Dawid Kwiatkowski...
Jakub Rzeźniczak...
Bartosz Kaszuba...