Stefano Terrazino tłumaczy się z udziału w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
ONS

Decyzja Terrazzino o odejściu z "TzG" wywołała burzę. TTBZ daje mu więcej możliwości

Stefano Terrazino tłumaczy się z udziału w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
ONS

Stefano Terrazzino był ulubieńcem widzów w tanecznym show "Taniec z Gwiazdami". W polsatowskich edycjach doprowadził do zwycięstwa dwie aktorki, Agnieszkę Sienkiewicz i Anetę Zając. Jego talent dostrzegli nas zachodni sąsiedzi, którzy zaprosili go do niemieckiej edycji. Zobacz: Terrazzino może wystąpić w niemieckiej edycji TzG. Nad polską wciąż się waha

Jak się okazuje tancerz nie pojawi się nawet w polskiej edycji show. Terrazzino zdecydował, że chce pracować nad nowym projektem i przyjął propozycję udziału w innym programie. Już wiosną Stefano popisze się swoim talentem nie tylko tanecznym, ale też aktorskim i wokalnym w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie trenuje pod czujnym okiem Agnieszki Hekiert. Ta decyzja wywołała skrajne emocje, dlatego gwiazdor postanowił zabrać głos w tej sprawie:

Po 9 letniej przygodzie trenowaniem innych w „Tańcu z Gwiazdami”, chciałem znaleźć się po drugiej stronie i znów stać się uczniem. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jest świetnym programem, w którym mogę jednocześnie bawić się, ale też uczyć. Liczę, że udział w nim zainspiruje mnie i wrócę do „Tańca z Gwiazdami” z głową pełną nowych pomysłów. 

Będziecie oglądać?

Zobacz: Kaja Paschalska pokazała jak przechodzi metamorfozę w TTBZ. Za kogo się przebrała?
 
 

Terrazzino na wakacjach:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39