East News

Zabójca Pawła Adamowicza próbował wtargnąć na teren Pałacu Prezydenckiego?! Jest komentarz!

East News

 

Zabójca Pawła Adamowicza próbował zaatakować Andrzeja Dudę?! W mediach pojawiły się szokujące informacje, według których Stefan W. chciał wedrzeć się do Pałacu Prezydenckiego w Warszawie. Jak informuje Polska Agencja Prasowa, miało do tego dojść po wyjściu Stefana W. z więzienia, w grudniu 2018 roku. O tym, że zabójca prezydenta Gdańska pojawił się w stolicy media donosiły już kilka dni temu, wtedy jednak dowiedzieliśmy się, że Stefan W. miał chodzić po klubach i odwiedzić kasyno. Czy próbował wówczas dostać się również do Pałacu Prezydenckiego? 

 

Stefan W. chciał wedrzeć się do Pałacu Prezydenckiego? 

Medialne informacje w rozmowie z Wirtualną Polską skomentował współpracownikn Andrzeja Dudy. Czy Stefan W. rzeczywiście próbował wtargąć do Pałacu Prezydenckiego w Warszawie?

(...) na tą chwilę nie potwierdza się informacja, że Stefan W. miałby próbować wtargnąć na teren Pałacu Prezydenckiego. Każdy taki przypadek jest neutralizowany przez funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa we współpracy ze Strażą Miejską w Warszawie- przyznał jeden z prezydenckich ministrów. 

Jak donosi Fakt24 Stefan W. rzeczywiście pojawił się w Warszawie i był widziany na Nowym Świecie i Krakowskim Przedmieściu, ale nie próbował dostać się do Pałacu Prezydenckiego. 

Głównie szwendał się po mieście, a do Gdańska wrócił porannym pociągiem- zdradził informator Faktu. 

 

Zobacz także: Żona i córki Pawła Adamowicza czuwają przy jego trumnie. Wzruszające zdjęcia...

Stefan W. nie próbował wedrzeć się do Pałacu Prezydenckiego.

Zamach na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza
East News

Mężczyzna zabił Pawła Adamowicza. 

Piotr Adamowicz

Więcej na temat Paweł Adamowicz
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37