Stan Borys z partnerką

Stan Borys w ciężkim stanie trafił do szpitala! Słynny wokalista walczy o życie

Stan Borys z partnerką

Stan Borys w ciężkim stanie walczy o życie w szpitalu! "Super Express" przezkazał dziś bardzo smutne informacje dotyczące zdrowia jednego z najpopularniejszych polskich artystów, który śpiewał takie hity jak "Jaskółka uwięziona" czy "Spacer dziką plażą". Według doniesień dziennika, wokalista trafił pod opiekę specjalistów kilka dni temu i od tamtej chwili lekarze walczą o  jego życie i zdrowie. Jakie są przyczyny tak złego stanu zdrowia Stana Borysa?

Stan Borys od kilku dni przebywa w szpitalu

Jak informuje "Super Express" Stan Borys zanim trafił do szpitala narzekał na ból głowy. O swoich problemach miał powiedzieć znajomym, ale wspólnie uznali, że ból głowy jest spowodowany smogiem w Warszawie. Niestety, przed weekendem muzyk poczuł się gorzej i trafił do szpitala. Lekarze pdejrzewają, że Stan Borys doznał udaru! 

Mam nadzieję, że najgorsze już za nami. Walczyliśmy o jego życie, a teraz walczymy o zdrowie. Dziękujemy wszystkim za ciepłe słowa i myśli- w rozmowie z "SE" skomentowała partnerka Stana Borysa, młodsza o 31 lat Ania Maleady.

Dziennik donosi, że 77-letni Stan Borys wciąż jest osłabiony i dziś ma zostać przewieziony do innego szpitala, w którym zostaną przeprowadzone kolejne badania. 

Życzymy więc dużo zdrowia!

Zobacz także: Profilaktyka udaru mózgu

Stan Borys trafił do szpitala.

Stan Borys
ONS

Muzyk walczy o zdrowie i życie.

Stan Borys na 10. urodzinach Party
ONS.pl

Stan Borys z partnerką

Więcej na temat Stan Borys
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43