Robert Janowski komentuje finał roku!

O Roberta Janowskiego walczą dwie stacje telewizyjne! Kiedy jego program pojawi się na antenie? Jest komentarz menadżerki!

Robert Janowski komentuje finał roku!

Dobre wiadomości dla fanów Roberta Janowskiego! Kilka tygodni temu Janowski pożegnał się z widzami programu "Jaka to melodia?", a jego miejsce w roli prowadzącego show zajął Norbi. Fani nie ukrywali rozczarowania, że prezenter znika z teleturnieju po ponad 20 latach. Ostatnio jednak dowiedzieliśmy się, że Robert Janowski nie zniknie z anteny telewizyjnej na zbyt długo! Jego menadżerka przyznała wówczas, że trwają rozmowy z inną stacją, w której prezenter ma poprowadzić nowe muzyczne show! Teraz poznaliśmy znacznie więcej szczegółów! 

Kiedy premiera nowego programu Roberta Janowskiego?

Według informacji portalu wirtualnemedia.pl o współpracę z Robertem Janowskim walczą dwie stacje telewizyjne! Nowe show ma pojawić się na antenie już wiosną 2019 roku. 

(...) jesteśmy w trakcie rozmów, nic nie jest jeszcze podpisane, jednak nie widzę powodu, dlaczego miałoby nie być. Wszystkie strony są zainteresowane i zadowolone, dlatego na 90 proc. na wiosnę program będzie emitowany. Ze względu na to, że nic nie jest jeszcze podpisane, zostawiam te 10 proc. ryzyka- w rozmowie z portalem przyznała Monika Janowska, menadżerka Roberta Janowskiego.

Będziecie oglądać now program z udziałem Roberta Janowskiego? Myślicie, że nowe show powtórzy sukces "Jaka to melodia?"? Trzymamy kciuki, żeby tak było! 

 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Robert Janowski będzie walczył o dobre imię w sądzie: "Zostawcie moją rodzinę w spokoju!"

O współpracę z Robertem Janowskim walczą dwie stacje telewizyjne. 

Robert Janowski poprowadzi nowy program?
Facebook

Będziecie oglądać nowy program Roberta Janowskiego? 

Robert Janowski żegna się z Jaka to melodia?!

Więcej na temat Robert Janowski
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08