Spotkanie Przetakiewicz i Victorii Beckham
ONS

Przetakiewicz i jej światowe życie - imprezowała z Victorią Beckham [FOTO]

Spotkanie Przetakiewicz i Victorii Beckham
ONS

Ostatni tydzień dla Joanny Przetakiewicz był niezwykle ważny z uwagi na duży pokaz nowej kolekcji La Manii - gwiazda nie zawiodła i po raz kolejny pokaz marki był wydarzeniem nie tylko modowym, ale i towarzyskim. Sama Przetakiewicz zachwyciła nie tylko projektami, lecz również swoją stylizacją. Przypomnijmy: To był jej wieczór! Przetakiewicz w diamentowych szpilkach

Po wyczerpujących przygotowaniach i samej imprezie Joanna nie udała się na odpoczynek - prosto z Warszawy poleciała do Nowego Jorku, gdzie ostatnio odbywał się New York Fashion Week. Gwiazda wprawdzie nie zdążyła już pojawić się na żadnym pokazie, ale w ramach Tygodnia Mody organizowanych jest tam wiele innych modowych eventów z udziałem największych projektantów. Jednym z nich było spotkanie z Victorią Beckham, która prezentowała swoją kolekcję ubrań na sezon Wiosna/Lato 2014.

Przetakiewicz miała nie tylko okazję podziwiać najnowsze projekty Victorii, ale również porozmawiać z ikoną mody. Jak relacjonuje na swoim blogu dyrektor kreatywna La Manii, obie panie rozmawiały o modzie i zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie. Trzeba przyznać, że Joanna ubrana w sukienkę La Manii, buty Gianvito Rossiego i słynną torebkę Hermesa, wyglądała fantastycznie.

Joanna Przetakiewicz na spotkaniu z Victorią Beckham w Nowym Jorku. Jak wypadła?

Zobacz: Przetakiewicz i Chodakowska: Dzięki nam kobieta może poczuć się szczęśliwa

Przetakiewicz podczas pokazu La Manii w Teatrze Wielkim:

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37