Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Tomasz Kammel, Marcelina Zawadzka, Małgorzata Kożuchowska
Print screen TVP
Newsy

Już jest nowy, wiosenny spot TVP z plejadą gwiazd! Musicie zobaczyć zjawiskową Marcelinę Zawadzką!

Już jest spot promujący wiosenną ramówkę Telewizji Polskiej! Wystąpiły w nim gwiazdy hitowych programów telewizyjnych i seriali m.in. Marcelina Zawadzka, Tomasz Kammel ("Pytanie na śniadanie"), Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak ("Rodzinka.pl"), Weronika Książkiewicz ("Leśniczówka), Maja Bohosiewicz ("Za marzeniami") i Joanna Brodzik ("Pensjonat nad rozlewiskiem").

 

Zobacz też: Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski na jednej imprezie! Jak zachowywali się byli partnerzy na ramówce TVP?

 

Małgorzata Kożuchowska kończy 50 lat! Dziś jest ikoną stylu. A jak wyglądała kiedyś? Pamiętacie ją w czarnych włosach?

Wiosenny spot TVP

Wiosenny klip Telewizji Polskiej utrzymany jest sylwestrowej konwencji. Gwiazdy ubrane są w eleganckie stroje - panie w wieczorowe suknie, a panowie - w garnitury. Nie brakuje konfetti i radosnej atmosfery. W spocie TVP wykorzystano utwór "Thunder" z repertuaru Imagine Dragons. Teledysk będzie pokazywany na antenie Telewizji Polskiej w przerwach między programami. Został również opublikowany na internetowych profilach TVP. Jak Wam się podoba? Pasuje do wiosennej ramówki?

 

Polecamy: MARCELINA ZAWADZKA W SPODNIACH, KTÓRE MAKSYMALNIE WYDŁUŻAJĄ NOGI

 

Sylwestrowy spot TVP jest bardzo energetyczny!

 

W wideo wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. Tomasz Kammel, Marcelina Zawadzka, Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak.

Tomasz Kammel, Marcelina Zawadzka
Print screen Youtube.com

Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska
Print screen Youtube.com

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Kożuchowska  na prezentacji wiosennej ramówki TVP
East News
Fleszstyle
Stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej z prezentacji ramówki TVP łączy wszystkie wiosenne trendy! Jej look to hit czy kit?
Tomasz Kammel - wywiad w Party
Newsy
Tomasz Kammel był w Zakopanem, jednak nie poprowadził "Sylwestra Marzeń" TVP! Dlaczego?

Tomasz Kammel przez wiele lat był głównym prowadzącym imprezę sylwestrową, organizowaną przez TVP. W tym roku mimo że był w Zakopanem, to nie pojawił się na zakopiańskiej scenie! Dla wielu osób było to spore zaskoczenie! Dlaczego najbardziej popularny prezenter Telewizji Polskiej nie znalazł się w gronie prezenterów tego wieczoru?  Zobacz także:  TVP miażdży konkurencję oglądalnością Sylwestra?! Jacek Kurski ogłasza "wspaniałe zwycięstwo "Sylwester Marzeń" TVP po raz kolejny okazał się być bezkonkurencyjny w stosunku do innych stacji! To właśnie ta sylwestrowa impreza przyciągnęła przed ekrany telewizorów największą publiczność, o czym dumnie poinformował Jacek Kurski za pośrednictwem mediów społecznościowych. Od wielu lat Tomasz Kammel był głównym prowadzącym na tej imprezie, ale tym razem dziennikarz nie pojawił się na zakopiańskiej scenie! Pogłoski o jego nieobecności podczas "Sylwestra Marzeń" pojawiły się już w październiku o czym poinformował portal Plejada.  Tomek na pewno nie poprowadzi Sylwestra w TVP, rozważa się także wykreślenie go z grafiku "Pytania na śniadanie" - poinformował portal Plejada. Tak też się stało, bowiem w roli prezenterów "Sylwestra Marzeń", pojawili się Marcelina Zawadzka , Rafał Brzozowski, Norbi, Ida Nowakowska oraz Aleksander Sikora. Chociaż Tomasz Kammel nie znalazł się w gronie prowadzących sylwestra organizowanego przez Telewizję Publiczną w Zakopanem, to jednak był tego dnia właśnie w tym mieście!  Okazało się, że Tomasz Kammel poprowadził imprezę gwiazd w jednym z zakopiańskich hoteli. Na sylwestrze wśród gości pojawili się m.in. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski. Swoim muzycznym występem imprezę uświetnił Andrzej Piaseczny .  Miejmy nadzieję, że...

Party: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Party.pl
Newsy
Kryzysowe momenty Rozenek i Majdana?! Nowy chłopak Marceliny Zawadzkiej, ZDJĘCIA! Co znajdziecie w najnowszym "Party"?

Już jutro w sprzedaży najnowszy numer "Party"! To wyjątkowy świąteczny numer - a w nim aż 108 stron! A na okładce  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan - opowiedzą o swoich kryzysowych momentach w nowym programie, który właśnie nagrywają oraz o tym jak spędzą Boże Narodzenie!    Zobacz też:  Małgorzata Rozenek żałuje, że powiększyła piersi?   Nowa miłość Marceliny Zawadzkiej i... zaręczyny księcia Harry'ego! Ale to nie wszystko! W najnowszym "Party" znajdziecie również najnowsze zdjęcia Marceliny Zawadzkiej i... jej nowego partnera! Kim jest ten przystojniak i co ich łączy? ( Marcelina Zawadzka już ma nowego chłopaka?! Tygodnik opublikował romantyczne zdjęcia w objęciach tajemniczego przystojniaka! ) Z "Party" dowiecie się również jak święta spędzają Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, oraz poznacie szczegóły zaręczyn Meghan Markle i księcia Harry'ego!   Więcej:  Za ile tankuje Marcelina Zawadzka?   Szukajcie najnowszego numeru "Party" w dobrych punktach sprzedaży - do kupienia za jedyne 2,19 zł.   Więcej:  Rozenek wyśmiana za swój strój przez znanego youtubera! Jej odpowiedź? Mistrzowska!     Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na okładce "Party".   W "Party" znajdziecie też nowe zdjęcia partnera Marceliny Zawadzkiej!

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner