Joanna Liszowska fryzura

Już jest! Spot jesiennej ramówki Polsatu, co szykują największe gwiazdy stacji?! WIDEO

Joanna Liszowska fryzura

Małgorzata Socha, Edyta Pazura, Mateusz Banasiuk i wiele innych gwiazd pojawiło się w najnowszym spocie telewizji Polsat! Już niebawem widzowie będą mogli znowu oglądać nowe odcinki swoich ulubionych programów i seriali. Podobnie jak w poprzednich sezonach, tak i tym razem stacja zaprosiła do współpracy przy swoich produkcjach największe polskie gwiazdy. Dzięki temu w "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" zobaczymy takie nazwiska jak Edyta Pazura, Tomasz Oświęciński, Anita Sokołowska znana z serialu "Przyjaciółki" czy Katarzyna Skrzynecka!

To jednak nie wszystko! W "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" także nie zabraknie wrażeń i ulubieńców widzów. Tym razem na scenie zobaczymy między innymi Mateusza Banasiuka, Radosława Pazurę czy Joannę Moro. W ulubionym show tanecznym, czyli w "Tańcu z Gwiazdami" na parkiecie zaprezentują się Olga Kalicka, Adam Zdrójkowski, Karolina Gorczyca czy znana z "Pierwszej miłości" - Urszula Dębska.

Stacja nie rezygnuje też z kultowych seriali, dlatego na jesieni na antenę powrócą nowe odcinki "Przyjaciółek" z ciężarną Małgorzatą Sochą i "Pierwszej miłości"

 

Na co czekacie najbardziej?

 

Zobacz: Znamy ostatnią gwiazdę, która zatańczy w szóstej edycji Tańca z Gwiazdami! To wokalista...​

 

Spot jesiennej ramówki Polsatu

Nie brakuje w nim największych gwiazd

Małgorzata Socha w sukni Łukasza Jemioła
Instagram

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22