Sekrety urody Soni Bohosiewicz
ONS

Jakie zabiegi na twarz wykonuje Sonia Bohosiewicz?

Sekrety urody Soni Bohosiewicz
ONS

Sonia Bohosiewicz jest jedną z najbardziej utalentowanych aktorek swojego pokolenia. Publiczność pokochała ją za znakomite role dramatyczne w filmach, jak i komediowe w popularnych serialach. Kilka lat temu gwiazda przeszła również spektakularną metamorfozę. Look dziewczyny z sąsiedztwa zamieniła na elegancję i szyk rodem z czerwonych dywanów.

Aktorka w programie "Klinika urody" emitowanym w TVN Style opowiedziała o kulisach swojej przemiany.

- Ludzie się przyzwyczaili do tego, że po pierwszym dziecku byłam trochę większa, trochę pulchniejsza. I potem mówili dlaczego tak schudła. No dlatego, że dostałam rolę, która mnie zdeterminowała do tego, że muszę schudnąć - wyznała gwiazda.


W programie Sonia zdradziła, również jak dba o swoją urodę:

- Oczywiście peeling raz w tygodniu. Co trzy dni maska na twarz, maska na oczy. Krem na noc, krem na dzień, emulsja ekologiczna. A ze sobą w torebce mam zawsze puder mineralny.


Bohosiewicz przyznała się również do tego, że nie boi się starości i aktualny wiek jej pasuje najbardziej.

- Nie boję się zmarszczek. Bardzo bym nie chciał mieć znowu 18 lat. Mam wrażenie, że teraz jestem w takim optymalnym wieku. Trzy lata temu też tak myślałam. Zastanawiam się kiedy będzie ten moment, kiedy nagle będę miała urodziny i powiem mój optymalny moment minął i skupmy się i teraz idziemy w dół - powiedziała Sonia.

 

Jak widać Sonia Bohosiewicz dołączyła do grona gwiazd, które pogodziły się z przemijającym czasem. Ciekawe czy reżyserzy i producenci wezmą to pod uwagę i w najbliższym czasie znajdą dla niej kolejne role.

Zobacz: "Wyprasowana" Sonia Bohosiewicz na okładce magazynu

Sonia Bohosiewicz z ciążowym brzuszkiem:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01