Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Sonia Bohosiewicz skarży się na swoje zarobki
ONS
Newsy

Sonia Bohosiewicz skarży się na swoje zarobki: Aktorki dostają niższe gaże niż...

Aktorka jest wściekła na mężczyzn

Sonia Bohosiewicz z pewnością nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Aktorka występuje w wielu filmach, serialach i w teatrze. Bohosiewicz jest również właścicielką restauracji, która specjalizuje się w podawaniu sushi. Pomimo wielu sukcesów Sonia Bohosiewicz podobnie jak jej koleżanki z branży musi ostro walczyć o godne wynagrodzenie. Zobacz: Maja Bohosiewicz dostała pracę w restauracji siostry. Promuje ją kosztem konkurencji

Gwiazda w rozmowie z magazynem "Uroda Życia" zdradziła, że denerwuje ją to jak traktowane są kobiety- aktorki.

- Jestem zagorzałą, zapaloną feministką i strasznie wkurza mnie fakt, że mężczyźni traktują nas protekcjonalnie, łącznie z tym, że zarabiają więcej- powiedziała Bohosiewicz. Moja stawka nigdy nawet się nie zbliżyła i nie zbliży do stawek moich kolegów. Wszystkie aktorki dostają niższe gaże niż ich koledzy.


Sonia Bohosiewicz poruszyła ważną kwestię związaną z show biznesem, jednak jak sama przyznaje jej prośby o równe traktowanie często są bagatelizowane.

- Jakie to budzi zdziwienie! Dlaczego ja śmiem domagać się równych stawek z kolegami, którzy w jednym filmie grają ze mną równorzędne role?- przyznaje aktorka.

Gwiazda wzięła więc sprawy w swoje ręce i sama wyprodukowała monodram " Chodź ze mną do łóżka".

Zobacz: Bohosiewicz w czerwonym garniturze na premierze filmu
 Sonia Bohosiewicz na Hair Fashion Day L Oreal Professionnel

Sonia Bohosiewicz zrobiła sobie trwałą:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sonia Bohosiewicz w czarnej bluzce w Gdyni
Eastnews
Newsy
Jest coraz chudsza! Sonia Bohosiewicz w mini na festiwalu filmowym
Jest coraz chudsza! Sonia Bohosiewicz w mini na festiwalu filmowym
Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak - zdjęcie ze ślubu
ONS/Instagram
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak ma adoratora! Dostała kwiaty z dopiskiem: "Nie mów mężowi". Od kogo?
Agnieszka Woźniak-Starak ma adoratora! Dostała kwiaty z dopiskiem: "Nie mów mężowi". Od kogo?

Agnieszka Woźniak-Starak otrzymała piękne kwiaty z "Flower Store" (firmy Mai Bohosiewicz) z dopiskiem: "Zgadnij od kogo i nie mów mężowi". Gwiazda była pewna, że to od samej aktorki, jednak ta szybko napisała jej, że to nie ona stoi za tym prezentem. Czy prezenterka ma tajemniczego adoratora? :)   Agnieszka Woźniak-Starak otrzymała kwiaty od...   Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się pięknym bukietem. Była pewna, że to prezent od Mai Bohosiewicz: I weź wytłumacz teraz mężowi, że to kwiaty od @majabohosiewicz 😂 #szalona #flowerstore Dziękuję, piękne!  Maja szybko odezwała się w komentarzach: Ode mnie?? Szalona! Wszyscy myśleli, że Maja chce wkręcić Agnieszkę, ale potem sama Sonia Bohosiewicz potwierdziła, że to nie pismo jej siostry: To nie jest Mai pismo . Serio ! - pisze Sonia. Wychodzi na to, że Agnieszka ma tajemniczego adoratora! Czy Piotr powinien być zazdrosny?   Zobacz także:  Woźniak-Starak z plecakiem Chanel za kosmiczną cenę! Nie uwierzycie, ile kosztuje! ZDJĘCIA   Od kogo otrzymała kwiaty Agnieszka Woźniak-Starak? Początkowo myślała, że od Mai Bohosiewicz, ale aktorka twierdzi, że to nie ona je wysłała.  

Sonia Bohosiewicz w sex shopie
ONS
Newsy
Bohosiewicz odwiedziła sex shop. Tej wizyty długo nie zapomni
Zaskakujące wyznanie aktorki

Sonia Bohosiewicz to jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia. Publiczność pokochała ją za znakomite role w dramatach, jak również za komediowe wcielenia w popularnych serialach. Ostatnio jednak gwiazda pozostaje nieco w cieniu swojej młodszej siostry, Mai, którą już jesienią będziemy mogli oglądać w jednym z najpopularniejszych show w Polsce. Przypomnijmy: Maja Bohosiewicz gwiazdą "Twoja twarz brzmi znajomo". Kto jeszcze? Sonia pojawi się jako gość w jednym z weekendowych wydań "Dzień dobry TVN". Aktorka wraz z Tamarą Arciuch będzie wspominała swoje studenckie czasy. Z krótkiej zajawki, która pojawiła się na stronie programu, dowiadujemy się ciekawej rzeczy z przeszłości aktorki. Jak sama mówi - przeżyła dość nietypową przygodę w... sex shopie. Udała się tam, żeby kupić kabaretki do przedstawienia. Ekspedientka chyba nie do końca zrozumiała jej intencje.    Idę na Floriańskiej i rzeczywiście jest sex shop. Wchodzę, stoi jakaś baba, pali papierosa.  - Przepraszam bardzo czy ma pani może kabaretki? - Ale jakie - na całe ciało, z dziurą, czy tu ma być dziura? - Nie, nie, nie. Normalne. Normalne rajstopy kabaretki. Proszę wypisać rachunek na szkołę teatralną.  - Jakby pani była zainteresowana, żeby dorobić... Klientelę mamy bardzo dobrą. Serio - zaproponowała mi pracę. - wspomina.   Choć od wydarzeń minęło już kilka lat, aktorka nadal powraca do nich z sentymentem. Chyba jest co wspominać. Zobacz: Bohosiewicz na wielkiej premierze jak na zakupy do warzywniaka Sonia Bohosiewicz w nowej fryzurze:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner