Bohosiewicz na okładce "Zwierciadła"
ONS

"Wyprasowana" Sonia Bohosiewicz na okładce magazynu

Bohosiewicz na okładce "Zwierciadła"
ONS

Wydawcy pism dla kobiet chcą, aby ich okładki przyciągały jak najwięcej czytelniczek, gdyż konkurencja na rynku jest dość spora. Patentem na podniesienie sprzedaży nakładu jest pojawienie się na czołówce gorącej gwiazdy. Jednak często się zdarza, że graficy przesadzają z retuszem i zamiast znanej twarzy widzimy kogoś zupełnie innego lub zbyt bardzo odmłodzonego. Majowy numer "Zwierciadła" jest tego dobrym przykładem.

Na okładce pisma pojawiła się Sonia Bohosiewicz. Aktorka w pełnym makijażu i pofalowanych włosach zapozowała do portretu. Jednak na zdjęciu aktorka wygląda na znacznie młodszą. Złośliwi twierdzą, że wygląda dużo lepiej, nawet niż jej o 15 lat młodsza siostra Maja. Gwiazda ma kompletnie wygładzoną cerę oraz czoło, lekko napompowane policzki oraz bardziej owalne rysy.

Okładka nie spodobała się również czytelniczkom pisma, które na temat zdjęcia Bohosiewicz ostro wypowiadały się na Facebooku. Niektóre z nich zamiast Sonii widziały Weronikę Książkiewicz, a nawet Julię Roberts. A wy co sądzicie o zdjęciu. Zbyt dużo photoshopa?Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48