Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Sonia Bohosiewicz w programie SuperStarcie
ONS/Akpa
Newsy

Tydzień temu Zielińska, a teraz... Wiemy kto będzie jurorem w SuperSTARciu

Producenci ratują oglądalność

Trzy tygodnie temu na antenie TVP ruszyło nowe show "SuperSTARcie", w którym biorą udział znane twarze polskiej sceny muzycznej. Wśród nich znajdują się m.in. Natasza Urbańska, Ramona Rey, Reni Jusis i Titus. Zobacz: Urbańska brała udział w większości programów. W nowym show może sobie nie poradzić

Formuła programu jest bardzo prosta. Uczestniczy muszą zmierzyć się w danym odcinku z konkretnym gatunkiem muzycznym, a ich występy ocenia Wojciech Mann, wybrany celebryta i juror specjalizujący się w danym gatunku. W ubiegłotygodniowym odcinku w fotelach jurorskich zasiedli Katarzyna Zielińska i dyrektor Teatru Muzycznego Roma, Wojciech Kępczyński. W programie mogliśmy usłyszeć przeboje musicalowe, których aktorka jest wielką fanką. W kolejnym odcinku gościnnym jurorem-gwiazdą będzie Sonia Bohosiewicz w towarzystwie Liroya. To oznacza, że na scenie będzie rządził hip-hop.

Jak uczestnicy poradzą sobie z tym zadaniem? Zobaczymy już w piątek. Będziecie oglądać?

Zobacz: Ciężarna Zielińska ukrywała brzuszek za stolikiem jurorskim. Fotograf znalazł na nią sposób
 


 

Zobacz gwiazdy show "SuperSTARcie"

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Niska oglądalność SuperSTARcia
ONS
Newsy
"SuperSTARcie" nie przyciąga widzów. TVP tłumaczy się z fatalnej oglądalności
W czym tkwi porażka show?

Wyniki oglądalności mówią same za siebie - nowe show " SuperSTARcie " wypada najgorzej wśród wszystkich programów rozrywkowych jakie oferują jesienne ramówki. Nie pomaga nawet udział topowych gwiazd - Reni Jusis, Ramony Rey i Nataszy Urbańskiej. Dwójka przegrywa ze wszystkimi w paśmie. Przypomnijmy:  Dramatyczna oglądalność SuperSTARcia. Tak fatalnie nie wypadło żadne show Kierownictwo stacji nie jest zadowolone z takich wyników, ma jednak na to wytłumaczenie. "SuperSTARcie" nadawane jest w trudnym czasie, konkuruje m.in. z hitowym "Tańcem z Gwiazdami". Ponadto dyrektor programowy TVP 2, Jerzy Kapuściński, przekonuje, że program ma rolę edukacyjną. Wierzy, że niedługo będzie hitem: Wolałbym, aby program miał więcej widzów. Jest jednak coraz lepszy. “ Superstarcie” ma trudny czas emisji, konkuruje z “Superkinem” TVN-u i “Tańcem z Gwiazdami” Polsatu. Dzięki niemu wiele osób poprzez zabawną formę mogło dowiedzieć się czym jest rap i hip hop -  mówi Wirtualnemedia.pl Kapuściński Oglądacie "SuperSTARcie"? Zobacz:  Urbańska brała udział w większości programów. W nowym show może sobie nie poradzić Gwiazdy w drugim odcinku "SuperSTARcia":

Natasza Urbańska o udziale w SuperSTARciu
YouTube
Newsy
Urbańska brała udział w większości programów. W nowym show może sobie nie poradzić
Z czym gwiazda ma problem?

Już trzeciego października ruszy nowe show TVP 2 - " SuperSTARcie ", w którym udział weźmie 10 gwiazd polskiej sceny. Wokaliści, w każdym emitowanym na żywo odcinku, śpiewać będą piosenki z różnych muzycznych stylów, m.in. popu, rocka, jazzu, dance czy R&B. Wśród jurorów pojawi się sama Kasia Nosowska. Przypomnijmy:  Plejada gwiazd w nowym show TVP. Namówili nawet Kasię Nosowską Jedną z największych gwiazd show z pewnością będzie Natasza Urbańska . Gwiazda brała już udział w większości programów rozrywkowych, takich jak "Taniec z Gwiazdami" czy "Jak oni śpiewają?", gdzie mogła pokazać widzom swoje umiejętności taneczne i wokalne. Teraz będzie musiała zmierzyć się z repertuarem, który jest dla niej obcy: Zadanie było takie, że mamy wybrać sobie piosenki przeciwko nam. I strasznie trudno było, bo co dostawałam propozycje, to mówiłam: "Nie, to nie jest w ogóle dla mnie". "Ale to ma być nie dla Ciebie" - "O Jezu, no tak". Trzeba było zupełnie zmienić myślenie. - mówi w rozmowie z TVP Urbańska Jej talent doceniła nawet inna uczestniczka, Kasia Wilk : To nie jest program traktujący, że jest wielka konkurencja i będziemy rywalizować. Bardzo wszechstronna jest Natasza - mówi wokalistka Będziecie oglądać "SuperSTARcie"? Zobacz:  Skandal na konferencji nowego show TVP. Królikowski wyśmiał niepełnosprawnego Melę Gwiazdy na konferencji programu "SuperSTARcie": 

Wyniki oglądalności programu SuperStarcie
ONS/Akpa
Newsy
Nowe show TVP to klapa. Chcą je uratować udziałem ciężarnej gwiazdy
Ile osób oglądało pierwszy odcinek?

Dokładnie tydzień temu na antenie TVP2 zadebiutował program "SuperStarcie" , w którym polskie gwiazdy śpiewają największe przeboje rodzimych i zagranicznych artystów. Ich popisy oceniają nie tylko widzowie, ale również jury z Wojciechem Mannem na czele. Przypomnijmy: Gwiazdy w pierwszym odcinku nowego show SuperStarcie Niestety, debiut show nie okazał się takim sukcesem, na jaki wszyscy liczyli. Jak donoszą WirtualneMedia.pl, pierwszy odcinek programu oglądało zaledwie 1,1 miliona widzów, co jest wynikiem katastrofalnym. W związku z tym producenci postanowili ratować sytuację i dokonać roszad, które mają zagwarantować wyższą oglądalność. Już dziś w roli jurorki zobaczymy zatem ciężarną Katarzynę Zielińską , która zastąpi Marcina Borsa . Taka formuła utrzyma się już do końca - co tydzień będziemy podziwiać w tej roli inną gwiazdę. Będziecie dziś oglądać "SuperStarcie"? Zobacz: Urbańska brała udział w większości programów. W nowym show może sobie nie poradzić Gwiazdy w pierwszym odcinku programu "SuperStarcie":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner