Solo Soprani
Fotolia.pl

Wiosna to idealny czas, żeby znaleźć nowe perfumy. Co powiesz na zapach, który będzie pasował do Twojego temperamentu? Zrób nasz test i sprawdź, który będzie dla Ciebie idealny. 

 

Marka Solo Soprani wierzy, że każda z nas zasługuje na zapach, który idealnie będzie oddawał jej charakter. Właśnie dlatego stworzyła trzy nowe wiosenno-letnie zapachy.

 

Nowości zapachowe Solo Soprani dostępne są wyłącznie w sieci drogerii ROSSMANN.

 

Każdy z nich inspirowany jest Włochami. Marka Solo Soprani wybrała trzy najsłynniejsze włoskie miasta: Weronę - miasto miłości, Rzym - legendarne wieczne miasto oraz Mediolan - stolicę mody i lifestyle'u i stworzyła perfumy przywodzące na myśl unikalny charakter każdego z nich.

 

 

Solo Soprani
Materiały prasowe
Materiały prasowe

Dream

 

Solo Soprani DREAM to wyrafinowany i delikatnie pikantny kwiatowy zapach. W istocie delikatny jak marzenie, ale rozpalający wyobraźnię.

Akordy nut serca, to delikatne połączenie kwiatowe, prowadzące w kierunku nowych horyzontów podobnych do lekkiej bryzy. Spotkanie nut drzewnych i bursztynowych rozwija delikatną i wysublimowaną sensualność zapachu.

Zobacz zapach w e-sklepie drogerii Rossmann.

 

Love

 

Solo Soprani LOVE to uwodzicielski i pełen pasji, wyjątkowo kobiecy zapach.

Owocowe nuty są splecione z prowokującym bukietem białych kwiatów, tworząc w ten sposób urok zapachu pełnego miłości. Aromatyczny i zmysłowy, zniewala i odkrywa najsilniejszą broń: kobiecość.

Zobacz zapach w e-sklepie drogerii Rossmann.

 

Smile

 

Solo Soprani SMILE: świeży koktajl cytrusów i promienne owocowe nuty natychmiast odsłaniają ciepłe i słoneczne aspekty zapachu.

Żywiołowo kwiatowy bukiet ożywiają akordy serca: drzewo różane, frezja, głóg i sprawiają, że zapach jest jak radosny uśmiech, który zakwita na ustach, osiągając punkt kulminacyjny w uścisku rozwijającego się uszczypliwego uśmiechu piżma, bursztynu i drzewa cedrowego.

Zobacz zapach w e-sklepie drogerii Rossmann.

 

Zapachy od Solo Soprani oraz firmową koszulkę możesz wygrać w naszym KONKURSIE.

Sprawdź, co musisz zrobić!

 

Zrób nasz psychotest i przekonaj się, który będzie pasował do Ciebie!

QUIZ
Więcej na temat perfumy