Małgorzata Socha na wakacjach z córką Zosią
ONS

Małgorzata Socha postanowiła skorzystać z ostatnich dni urlopu i z tej okazji zabrała małą Zosię na pierwsze zagraniczne wakacje. Jak donosi "Flesz", wspólnie z mężem wybrali się na tygodniowy odpoczynek na południe Europy. Aktorka już dawno planowała daleki wyjazd, ale obawiała się tego, jak córka zniesie podróż samolotem. Na szczęście, Zosia rośnie jak na drożdżach, więc nadszedł już odpowiedni moment na pierwszy lot.

- Gosia nie brała pod uwagę egzotycznych, bo podróż byłaby dla małej zbyt męcząca. A nad Morzem Śródziemnym jest teraz około dwudziestu stopni, idealna pogoda do spacerów z dzieckiem - mówi "Fleszowi" przyjaciółka Sochy.


Naładowane baterie przydadzą się Sosze zwłaszcza teraz, przed powrotem na plan "Przyjaciółek". Zdjęcia rozpoczną się dokładnie za tydzień. Zobacz: Polsat wynajmie nianie dla Sochy i Liszowskiej

- Boję się wracać do pracy. Z jednej strony jestem podekscytowana, z drugiej zestresowana tym, jak sobie poradzę z sytuacją. Na planie będą trzy młode mamy, z czego dwie to "świeżynki". Ale mam nadzieję, że będzie dobrze - mówi Socha.


Również trzymamy kciuki.

Socha na spacerze z małą Zosią: