Honey okradziono w pociągu
ONS

Smutna Honey wylewa żale: Tyle razy już upadłam. Czasami myślę, że...

Honey okradziono w pociągu
ONS

Honey to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Piosenkarka zyskała rzesze fanów, występuje na największych festiwalach, a jej teledyski cieszą się ogromną popularnością w sieci. Na swoim blogu często dzieli się swoimi przemyśleniami nie tylko na temat swojej pracy, ale również życia. Ostatni wpis nie należy do radosnych.

Ile razy ja w życiu upadłam... Ile emocji mnie w życiu zgubiło... Czy na tym to polega, żeby coraz to na nowo wstawać i odnajdywać się? Co nas nie zabiję, to wzmocni i wiem, że jestem bardzo silna. Czasami to w sobie lubię, że jestem aż nadto dojrzała jak na swoje 21 lat, bo pewnie wiele osób myśli, co osoba w tym wieku może wiedzieć o życiu, ludziach, problemach? Ja wiem i to bardzo dużo, czasami myślę, że chyba zbyt wiele. Często wolałabym nie wiedzieć. Może lepiej jest wiedzieć mniej?


Honey pisze również o kwestii zaufaniu innym osobom:

Dochodzę do zapewne błędnego wniosku, że nie powinnam już nikomu ufać. Zaufanie jest jak lustro, kiedy je zbijesz, czasami uda Ci się je skleić, ale zawsze będzie widać rysy w odbiciu. Też czasami wydaje Wam się, że człowiek, którego znacie, nagle jest dla Was kimś zupełnie innym, obcym, nie tym za kogo go mieliście? Przecierasz oczy ze zdumienia, bo jedna przypadkowa sytuacja, może zweryfikować całą przeszłość i automatycznie wywołać konsekwencje na przyszłość. To straszne jak szybko można zniszczyć zaufanie, a moim zdaniem to skarb, którego trzeba strzec jak oka w głowie


Wokalistce pozostaje życzyć dużo uśmiechu i słońca. Powinna zamieszczać kolejne tego typu przemyślenia? Cały wpis poniżej.

Zobacz: Honey opisuje dramatyczną historię na blogu. Okradziono ją!

 

Metamorfozy Honoraty Skarbek:

Więcej na temat Honorata Skarbek
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44