Szczupła figura to jeden z wymogów w Hollywood. Nic dziwnego, że wszystkie gwiazdy, niezależnie od wieku, utrzymują perfekcyjną sylwetkę przez całą swoją karierę. Najlepszymi przykładami są Charlize Theron, Jennifer Aniston, Jennifer Lopez i Gwyneth Paltrow, których ciała są zawsze smukłe, jędrne i umięśnione. Jaki jest ich sekret? Dieta, sport oraz… zabiegi medycyny estetycznej. Jeśli pragniesz szybko pozbyć się fałdek oraz płaskiej pupy, mamy dla ciebie rozwiązanie! 

 

Sposób na umięśnione i jędrne ciało? BTL EMSCULPT!

 

btl_emsculpt
East News

Ideał, do którego obecnie dążymy to smukłe, ale odpowiednio umięśnione ciało. Czasy wychudzonych sylwetek a la Kate Moss odeszły do lamusa! Modę na jędrne i sprężyste pośladki zapoczątkowała Jennifer Lopez, a kaloryfer na brzuchu to coś o czym marzymy. Jak możesz osiągnąć piękną figurę szybko i bez wysiłku? Dzięki medycynie estetycznej! BTL EMSCULPT, jako pierwsza maszyna na świecie jednocześnie spala tłuszcz, buduje i rzeźbi mięśnie. Jeśli marzysz o jędrnej pupie i podoba ci się efekt jak po brazylijskim liftingu to rozwiązanie dla ciebie. A do tego wszystko bezboleśnie i bez użycia skalpela! 

 

Rewolucyjna technologia HIFEM 

 

btl_emsculpt
Mat. promocyjne

Jak to możliwe? BTL EMSCULPT wykorzystuje HIFEM (HighIntensity Focused ElectroMagnetic Technology), czyli zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej intensywności, która wywołuje selektywnie supramaksymalne skurcze mięśni. Jaki to daje efekt? Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu, dlatego pod wpływem ponad maksymalnych skurczów przebudowuje swoją strukturę. A w trakcie jednego treningu BTL EMSCULPT wywołuje ok. 20 tysięcy takich skurczy! W efekcie wytwarzane są nowe włókna mięśniowe, zwiększa się gęstość i objętość mięśni, dzięki temu stają się większe, lepiej napięte i bardziej widoczne. Technologia HIFEM wzmacniając mięśnie ułatwia późniejsze, samodzielne treningi i utrzymanie pożądanej figury na dłużej!

 

Jak BTL EMSCULPT spala tłuszcz? 

 

btl_emsculpt
Mat. promocyjne

Nasze mięśnie potrzebują energii, aby wywołać skurcze i spalić tłuszcz. Ponieważ w trakcie zabiegu BTL EMSCULPT mięśnie kurczą się do poziomu supramaksymalnego, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie ekstremalna ilość energii. W efekcie zostaje wywołana silna reakcja uwolnienia energii i ponad maksymalna lipoliza, czyli rozpad komórek tłuszczowych. Uwolniony w ten sposób tłuszcz jest w naturalny sposób metabolizowany i wydalany z organizmu. To, co widzimy po serii zabiegów BTL EMSCULPT, to znaczny wzrost mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej. Efekt? Płaski i umięśniony brzuch gotowy na lato! 

 

Materiał powstał we współpracy z marką BTL

Więcej na temat medycyna estetyczna