Małgorzata Pieńkowska, Teresa Lipowska, Julia Wróblewska na planie "M jak miłość"
mat. prasowe

Śmierć w "M jak miłość"! W nowym sezonie widzowie pożegnają jednego z bohaterów serialu

Małgorzata Pieńkowska, Teresa Lipowska, Julia Wróblewska na planie "M jak miłość"
mat. prasowe

Dramatyczne chwile w nowych odcinkach "M jak miłość"! Okazuje się, że już wkrótce widzowie pożegnają jednego z bohaterów serialu. Jak informuje portal superseriale.se.pl po wakacjach okaże się, że Kamil Starski (Radosław Krzyżowski) nie żyje. Śmierć Starskiego wstrząśnie Marią Rogowską (Małgorzata Pieńkowska), która będzie musiała spełnić jego ostatnią wolę. O co w testamencie poprosił ją biznesmen i kto otrzyma w spadku jego fortunę?

Śmierć Kamila Starskiego w "M jak miłość"

Według doniesień portalu superseriale.se.pl po wakacjach Maria dowie się, że Starski przekazał swój testament wspólnikowi Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Werner (Jacek Kopczyński) przekaże pismo załamanej Rogowskiej, która będzie chciała spełnić ostatnią wolę zmarłego Starskiego. Okazuje się, że mężczyzna miał syna, który ma odziedziczyć jego majątek! Teraz Maria Rogowska musi go odnaleźć. Czy uda się jej odnaleźć nowego właściciela fortuny Starskiego? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

Przypomminamy, że Kamil Starski zniknął z Grabiny, kiedy okazało się, że Maria przyjęła oświadczyny Artura Rogowskiego (Robert Moskwa). Chociaż biznesmen był spokrewniony z Marysią, to nie ukrywał, że jest w niej zakochany. Starski miał nadzieję, że kobieta będzie chciała z nim być, jednak zaręczyny z Arturem przekreśliły jego marzenia. Niestety teraz okazuje się, że wkrótce widzowie dowiedzą się o jego śmierci.

Zobacz także: Premiera seriali TVP przesunięta! Kiedy "M jak miłość" i "Barwy szczęścia" pojawią się na antenie po wakacjach?

Kamil Starski umrze.

Radosław Krzyżowski na planie
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Wzruszające wyznanie Anny Dereszowskiej: "Straciłam mamę w wieku 9 lat, na szczęście..."

zobacz 02:10