East News

PILNE! Policja opublikowała list gończy za mężczyzną podejrzanym za zabójstwo Pauliny D.!

East News

Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który jest podejrzany za zabójstwo Pauliny D.! To właśnie z nim kobieta była widziana po raz ostatni. Policja od kilku dni poszukuje 39-letniego obywatela Gruzji, który według ustaleń śledczych, po dramatycznych wydarzeniach uciekł z Polski. Kim jest poszukiwany mężczyzna i jak wygląda?

Zobacz także: Są wstępne wyniki sekcji zwłok Pauliny D. Dlaczego została zamordowana?

Policja pokazała zdjęcia podejrzanego mężczyzny

Prokuratura opublikowała na stronie Interpolu kilka zdjęć obywatela Gruzji, który jest podejrzany o zabójstwo na tle seksualnym. Mężczyzna nazywa się Khetsuriani MAMUKA i ma 39 lat. 

Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo na tle seksualnym.  W ostatnim czasie poszukiwany przebywał na terenie Łodzi, skąd wyjechał w godzinach popołudniowych 20 października 2018 roku i 21 października 2018 roku w godzinach porannych przekroczył granicę z Ukrainą. Obecnie prawdopodobnie przebywa na terenie Gruzji- czytamy na stronie policji. 

Prokuratura podała rysopis mężczyzny: wzrost 178 cm, oczy zielone, krępej budowy ciała, w ostatnim czasie posiadał rudy zarost. 

 

Policja prosi o kontakt każdego, kto wie, gdzie mężczyzna może się ukrywać. Wszystkie informacje można zgłaszać w Wydziale Kryminalnym KWP w Łodzi przy ulicy Lutomierskiej 108/112 lub telefonicznie pod numerami: 42 665- 21-49, 692- 403- 506 lub 997/112. 

 

Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, z którym była widziana Paulina D.

 

 

Zobacz także: Skandal w sprawie śmierci Pauliny D.! Dlaczego sekcja zwłokzostała przeprowadzona tak późno?

Paulina D. zaginęła ponad tydzień temu. 26 października zostało znalezione ciało kobiety.

Odnaleziono poćwiartowane ciało pięknej Pauliny D. w Łodzi
Materiały policji

Więcej na temat Policja zabójstwo
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43