Po tygodniu poszukiwań odnaleziono ciało Pauliny D.! "Ciało wyglądało, jakby zostało poćwiartowane!"
Policja

Skandal w związku ze śmiercią Pauliny D.? "Mogły zaniknąć ważne ślady"

Po tygodniu poszukiwań odnaleziono ciało Pauliny D.! "Ciało wyglądało, jakby zostało poćwiartowane!"
Policja

 

W poniedziałek, w Łodzi, odbędzie się sekcja zwłok 28-letniej Pauliny D. Jej ciało zostało odnalezione w piątek, 26.10 w pobliżu Stawów Jana w Łodzi. Wirtualna Polska pisze o skandalu związanym z trybem pracy Zakładu Medycyny Sądowej, który nie wykonał sekcji w piątek, tuż po znalezieniu ciała. Co się stało?

 

Wp.pl donosi, że sekcja zwłok Pauliny D. nie mogła odbyć się w poniedziałek, gdyż nie miał kto jej zrobić:

Nie było człowieka, który mógłby to zrobić. Zakład medycyny sądowej, co do zasady, w weekend nie pracuje. My, to co mogliśmy zrobić, to zrobiliśmy. [...] Zostały stwierdzone obrażenia, w tym rany kłute, które przyczyniły się do śmierci. To, co było konieczne, kwestia identyfikacji, zabezpieczenia śladów, wstępnych oględzin zostało przeprowadzone w piątek – mówi Wirtualnej Polsce prok. Krzysztof Kopania.

 

Zobacz: Brat zamordowanej Pauliny D. zabrał głos. Rodzina ma bardzo ważną prośbę!

 

Wirtualna Polska o komentarz w tej sprawie poprosiła eksperta, profesora Brunona Hołysta, który zaznacza, że w takich przypadkach liczy się każda minuta:

 

Na Zachodzie to byłoby nie do pomyślenia. Jak policja czy prokuratura chce łapać morderców, skoro trzy dni czeka z zebranie dowodów z ciała? W kryminalistyce liczy się nie tylko każda godzina, ale i minuta – mówi prof. Brunon Hołyst.

 

Ponadto, wp.pl informuje, że do tej pory śledczy nie upublicznili portretów pamięciowych mężczyzn związanych ze sprawą zabójstwa Pauliny:

Trwają bardzo intensywne czynności. Nad sprawą pracuje kilku prokuratorów. Z całą pewnością wiele osób nurtują pytania, co do przebiegu zdarzenia, ale dla dobra śledztwa nie możemy powiedzieć więcej. Zapewniam, że robimy wszystko, aby zatrzymać sprawcę zabójstwa - mówi Kopania.


Przypomnijmy - Paulina D. zaginęła 20 października. Wybrała się do klubu ze znajomymi przy ul. Piotrkowskiej, a następnie widziano ją w towarzystwie 40-50 letniego mężczyzny u zbiegu ul. Zielonej i al. Kościuszki. W sprawie zatrzymano już trzy osoby: 41-letniego Gruzina, 44-letnią Białorusinkę i 38-letniego Gruzina.

 

Zobacz także: "Czuję się zobowiązany przeprosić" Gruzin skomentował dramatyczną śmierć Pauliny D. Nowe fakty!

 

East News

Odnaleziono poćwiartowane ciało pięknej Pauliny D. w Łodzi
Materiały policji

Więcej na temat policja zabójstwo
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47