Joanna Kuberska, Rafał Mroczek
instagram

Śmierć Julki w "M jak miłość"!? W jaki sposób Joanna Kuberska pożegna się z rolą?

Joanna Kuberska, Rafał Mroczek
instagram

Joanna Kuberska kilka dni temu poinformowała, że odchodzi z „M jak miłość”. Aktorka zakończyła już zdjęcia do serialu, ale nie zdradziła w jaki sposób grana przez nią Julka zniknie z „M jak miłość”.

Po ponad trzech latach pracy, podjęłam decyzję o odejściu z serialu. Chcę bardzo podziękować całej ekipie. Aktorom, reżyserom, operatorom, pionom charakteryzacji i kostiumów. Ale przede wszystkim Wam, drodzy widzowie, bez których żaden Aktor nie istnieje. - napisała na Instagramie. 

Jedno jest pewne - Paweł bardzo to przeżyje. Co prawda serialowa para miała swoje wzloty i upadki, ale ostatecznie planowali wspólną przyszłość. Kto pocieszy Pawła?

Jak Paweł zniesie rozstanie z Julką?

Po zniknięciu Julki, Zduński będzie w kiepskiej formie. To już kolejny związek, który nie wyszedł i zostawiała go następna partnerka. Magda, widząc w jak złym stanie jest Paweł, zacznie go pocieszać i to ona okaże mu najwięcej wsparcia w tym trudnym czasie.

Jak podaje  se.pl Julkę po raz ostatni  zobaczymy w „M jak miłość” w 1488 odcinku, który zostanie wyemitowany na początku 2020 roku. Jeszcze nie wiadomo, czy scenarzyści zdecydują się uśmiercić tę postać czy wyjedzie, jak działo się w przypadku Kacpra Kuszewskiego, Joanny Koroniewskiej czy Olgi Frycz. Pod pożegnalnym postem komentarz napisała Anna  Mucha i zdradziła, że to jej postać pocieszy Pawła:

No bardzo szkoda, będziemy tęsknić ! I pocieszać Pawła, Olka i kogo tam jeszcze opuściłaś. Trzymam kciuki ! buziaki" 

Joanna Kuberska zdecydowała się na odpowiedź i napisała:

Buziaki Aniu! Do zobaczenia na szlaku! Olkiem z tego co wiem, jeszcze ma się kto zaopiekować, ale Pawła zawsze możesz pocieszyć. Julka była wyjątkowo wierna, wiec tylko jedno serce zostało porzucone.

Jak podkreśla aktorka jej decyzja jest ostateczna i teraz ma okazję skupić się na kolejnych projektach. Kibicujemy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moi kochani, drodzy widzowie, oraz fani @mjakmilosc . Po ponad trzech latach pracy,podjęłam decyzję o odejściu z serialu. Chcę bardzo podziękować całej ekipie. Aktorom, reżyserom, operatorom, pionom charakteryzacji i kostiumów. Ale przede wszystkim Wam, drodzy widzowie, bez których żaden Aktor nie istnieje. To dla Was, niezależnie od pory dnia, roku czy aury kreowałam postać Julki, której losy, niejednokrotnie wywoływały w Was gorące komentarze i żywe reakcje. A każda pochwała jak i krytyka, jest dla mnie siłą napędzającą. I choć niejednokrotnie nie było mi z serialową Julką po drodze, nie zawsze ją rozumiałam, to starałam się, żeby była ludzką, empatyczną i fajną dziewczyną. Dałam jej siebie, moją wrażliwość i aktorskie umiejętności. Te trzy lata, to czas wielu ciekawych aktorskich spotkań, ale przede wszystkim spora nauka, a to dla mnie najważniejsze. Tak, jak pamietam swój pierwszy dzień pracy na planie, tak i ten ostatni, 3 października 2019 roku, zostanie w mojej pamięci. Odcinek 1488, to odcinek, do którego właśnie skończyliśmy zdjęcia, a który zarazem jest moim ostatnim. Ale nie żegnam się z Wami definitywnie, ponieważ Julka jeszcze w nowym roku da o sobie znać ze szklanego ekranu. Zachęcam zatem do śledzenia do samego końca jej losów i wszystkich pozostałych wątków, które nadal będą Was wzruszać, czasem bawić, czasem smucić. Tak, jak to robią już od 19 lat ! I na koniec... Nic lepiej tu nie zabrzmi, jak stwierdzenie „Do zobaczenia”. Joanna Kuberska ❤️ #joannakuberska#mjakmilosc

Post udostępniony przez Joanna Kuberska (@joanna_kuberska)

 

M jak milość Aleksandra Chodakowska i Krajewski.

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36