Nie żyje Agnieszka Dymecka pogodynka TVP
Twitter
Newsy

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci Agnieszki Dymeckiej, pogodynki TVP. Niejasne okoliczności zdarzenia

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci Agnieszki Dymeckiej, pogodynki TVP. Niejasne okoliczności zdarzenia

 

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o śmierci Agnieszki Dymeckiej. Wieloletnia prezenterka pogody w TVP zmarła 27 grudnia w wieku 51 lat. Jak podaje Onet.pl Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie wszczęła śledztwo w tej sprawie. Dlaczego Agnieszka Dymecka nie żyje? 

 

"Drogi wolności" będą hitem jesiennej ramówki TVP? Wszystko na to wskazuje!

Prokuratura bada sprawę Dymeckiej 

 

Agnieszka Dymecka została znaleziona martwa w swoim domu 27 grudnia 2018 roku. Nie wiadomo, jak doszło do śmierci. Pogodynkę znalazł sąsiad, który na miejsce został wysłany przez zaniepokojonego brata zmarłej. Pomimo powiadomienia odpowiednich służb, na ratunek było już za późno. 

 

Lekarz, który przybył na miejsce, stwierdził zgon 51-latki. Śledczy zlecili wykonanie sekcji zwłok, a Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie wszczęła śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Nie oznacza to jednak, że do śmierci Dymeckiej przyczyniły się osoby trzecie.

To jest robocza kwalifikacja, którą zawsze przyjmujemy w przypadku odnalezienia ciała osoby, która mieszkała sama. Musimy dokładnie ustalić okoliczności śmierci. To nie jest tak, że kogoś podejrzewamy – powiedział prokurator Łukasz Łapczyński dla Onet.pl.

 

Agnieszka Dymecka w latach 1991 - 2005 prowadziła pogodę w TVP 2 tuż po "Panoramie". Później była kierownikiem redakcji pogody. Zmagała się również z chorobą. 

 

Zobacz też: Nie żyje Agnieszka Dymecka! Pogodynka TVP miała 51 lat. Co się stało?

 

Pogodynka zmarła w wieku 51 lat

Nie żyje Agnieszka Dymecka pogodynka TVP
East News

 

Nie żyje Agnieszka Dymecka pogodynka TVP
East News
Newsy
Nie żyje Agnieszka Dymecka! Pogodynka TVP miała 51 lat. Co się stało?
Żegnają ją koledzy z TVP

  Nie żyje Agnieszka Dymecka. Pogodynka TVP miała 51 lat. Odeszła po długiej walce z chorobą. O śmierci pogodynki poinformowano na Twitterze Poranek Info TVP.   "Odeszła po długiej i ciężkiej chorobie. Tak wielu wiele Tobie zawdzięcza!" – czytamy na Twitterze Poranek Info TVP.   Agnieszka Dymecka przez 15 lat była prezenterką pogody w TVP 2, która emitowana była  tuż po "Panoramie". Jako pogodynka pracowała od 1991 do 2006 roku. Później została szefową redakcji Pogody TVP.    Informacja o śmierci pogodynki szybko obiegła internat i dotarła do jej przyjaciół z TVP.  Pożegnania są najtrudniejsze...ale wierzę, że -Do zobaczenia Agnieszko❤️po ciężkiej chorobie odeszła Agnieszka Dymecka. Wieloletnia prezenterka pogody TVP2, kierownik redakcji Pogody TVP. Potrafiła wstać o 5:30, by słuchać tego, co i jak mówimy na antenie! Wymagała ale często usprawiedliwiała! Gdy przyszła choroba, nie chciała być w centrum..,ale doceniała każdy przejaw dobra i troski. Miała nadzieję na lepsze jutro, wierzyła, że ma Anioła Stróża! Zdystansowana do świata, często ludzi...lubiła się śmiać i taką będę Cię pamiętać ! Tak wielu...wiele Tobie zawdzięcza! Odpoczywaj w pokoju - napisała na Instagramie pogodynka TVP Marzena Kawa.            Wyświetl ten post na Instagramie.                   Pożegnania są najtrudniejsze...ale wierzę, że -Do zobaczenia Agnieszko❤️po ciężkiej chorobie odeszła Agnieszka Dymecka. Wieloletnia prezenterka pogody TVP2, kierownik redakcji Pogody TVP. Potrafiła wstać o 5:30, by słuchać tego,co i jak mówimy na antenie! Wymagała ale często usprawiedliwiała! Gdy przyszła choroba, nie chciała być w centrum..,ale doceniała każdy przejaw dobra i...

Beata Kozidrak - zmarł jej brat
Newsy
Tajemnicza śmierć brata Beaty Kozidrak! Sprawę bada prokuratura!
Co się stało?

  Gdy media obiegła wiadomość o śmierci Jarosława Kozidraka, starszego brata Beaty Kozidrak oraz współzałożyciela grupy Bajm, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Muzyk miał bowiem tylko 63 lata! O odejściu Jarosława Kozidraka poinformowała jego siostra. Artystka nie podała jednak przyczyn nagłej śmierci swojego brata. Okazuje się bowiem, że sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana...   Zobacz także: Beata Kozidrak pogrążona w żałobie! Zmarła jedna z najbliższych jej osób   DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU PONIŻEJ!     Jarosław Kozidrak, brat Beaty - jakie są przyczyny śmierci artysty?   Jak udało się ustalić "Faktowi", przyczyny śmierci brata Beaty Kozidrak nie są do końca jasne. Nocą na policję zadzwonił znajomy Jarosława Kozidraka, który poinformował, że coś stało się jego koledze. Przybyli na miejsce funkcjonariusze stwierdzili zgon.   – Na miejscu zdarzenia był prokurator. Prokuratura Rejonowa Lublin Północ wszczęła śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Decyzją prokuratury ciało zostało przekazane do oględzin medykowi sądowemu. W środę o 9 rano rozpocznie się sekcja zwłok – powiedziała w rozmowie z "Faktem" Agnieszka Kępka, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Lublinie.   Zobacz: Nie żyje brat Beaty Kozidrak. Piosenkarka pożegnała go wzruszającymi słowami: "Pamiętam, jak mnie broniłeś..."   Jak Beata Kozidrak wspomina brata? Na swoim Instagramie zamieściła wzruszający post: Kochany Bracie pamietam jak mnie broniłeś przed chuliganami na lubelskiej Starówce... swoją młodszą siostrż. Potem przychodziłeś z gitarą do mojego pokoju i tak tworzyliśmy Nasze pierwsze hity. Graj i śpiewaj teraz aniołom "Dwa serca, dwa smutki", bo na ziemi Twoje serce już bić przestało - pisze gwiazda.   Ten rok miał być wyjątkowy dla...

ONS
Newsy
TYLKO U NAS! Beata Kozidrak przerwie trasę koncertową Bajmu z powodu śmierci brata?
TYLKO U NAS! Beata Kozidrak przerwie trasę koncertową Bajmu z powodu śmierci brata?

  "Kochany bracie, pamiętam, jak broniłeś mnie przed chuliganami na lubelskiej Starówce... swoją młodszą siostrę. Potem przychodziłeś z gitarą do mojego pokoju i tak tworzyliśmy nasze pierwsze hity. Graj i śpiewaj teraz aniołom”, napisała  Beata Kozidrak  po śmierci starszego brata Jarosława Kozidraka, autora pierwszych największych przebojów Bajmu. Ponieważ przyczyny śmierci Jarosława Kozidraka nie są jasne, Prokuratura Rejonowa w Lublinie wszczęła śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Beata jest zdruzgotana! Czy zdecyduje się przerwać trasę koncertową?   "Wszyscy jesteśmy w głębokiej żałobie. Będziemy informować fanów na bieżąco na Facebooku. Na dzień dzisiejszy raczej nie przewidujemy wielkich zmian", powiedział "Party" Andrzej Pietras, menadżer zespołu.    ZOBACZ:  Syn Jarosława Kozidraka przerwał milczenie. Ujawnił przyczyny śmierci ojca!   Beata Kozidrak pożegnała brata   Czy teraz odwoła swoje koncerty? Na razie nie planuje żadnych zmian w grafiku.

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner