Policja napis
eastNews

Tajemnicza śmierć 12-latki na koloniach w Zakopanem! Rano znaleziono ja martwą

Policja napis
eastNews

Smutna informacja z Zakopanego. Jak informuje TVN24, na koloniach letnich zmarła 12-letnia dziewczynka. Jej ciało znaleziono dziś rano. Turnus zaczął się ledwie kilkanaście godzin wcześniej - dzieci i wychowawcy zameldowali się w pensjonacie w niedzielę. O śmierci 12-latki poinformowały wychowawców jej koleżanki z pokoju.

Co wydarzyło się na miejscu?

Śmierć 12-letniej dziewczynki w Zakopanem

To miały być piękne wakacje w górach. Dzieci wraz z wychowawcami z woj. lubuskiego udali się na kolonie do Zakopanego. Dzieci zostały rozdzielone po pokojach, niestety w nocy wydarzyła się tragedia. W jednym z pokoi zmarła 12-letnia uczestniczka turnusu pochodząca z woj. lubelskiego. O 6 rano martwą dziewczynkę znalazły koleżanki. Lekarz wezwanego natychmiast na miejsce pogotowia był w stanie stwierdzić jedynie zgon.

- Zbieramy wszystkie informacje i będziemy badać okoliczności tego tragicznego zdarzenia - mówi portalowi Gazeta.pl rzeczniczka zakopiańskiej policji, podkom. Agnieszka Szopińska z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem

Na miejscu pracuje policja i prokurator. Dzieci mają otrzymać pomoc psychologa. Rodzice 12-latki są w drodze do Zakopanego. Jak czytamy na Radio Zet policja nie wie, czy śmierć była spowodowana udziałem osób trzecich czy np. choroby.

Policja mundurowi
Eastnews

 

Więcej na temat policja
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59