Cała Polska szuka 5-letniego Dawida Żukowskiego. Zdjęcie chłopca
Komenda Stołeczna Policji- Facebook

Od środy trwają poszukiwania 5-letniego Dawidka Żukowskiego. Chłopiec ostatni raz był widziany w Grodzisku Mazowieckim, skąd w środę o godzinie 17.00 zabrał go ojciec. Mężczyzna pojechał w stronę Warszawy. O godzinie 21.00 policja ustaliła, że mężczyzna popełnił samobójstwo. Wtedy rozpoczęły się poszukiwania chłopca. Co nowego wiadomo w tej sprawie?

Nowe ustalenia w sprawie 5-letniego Dawida

Policja dysponuje nagraniem z monitoringu z trasy Grodzisk Mazowiecki-Warszawa, na którym widać, jak auto ojca chłopca jedzie w stronę Warszawy o 17.28, a wraca o 19.34. Policja nadal ustala, czy na nagraniu na pewno widoczne jest auto ojca Dawida. Dodatkowo funkcjonariusze zdecydowali o opublikowaniu zdjęcia ojca Dawida. Policja liczy na to, że znajdą się świadkowie, którzy tego dnia widzieli mężczyznę. 

- Dawid może znajdować się bez opieki osoby dorosłej, dlatego bardzo ważne są dla nas każde informacje – powiedział na antenie TVN24 Sylwester Marczak, rzecznik stołecznej policji. 

Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena. Jego ojciec ubrany był w czarną kurtkę, granatowe materiałowe spodnie oraz koszulę polo z jasnym kołnierzykiem.

Krzysztof Jackowski o zaginięciu Dawida

W sprawę poszukiwań Dawida zaangażował się też słynny jasnowidz, Krzysztof Jackowski, który kilka razy pomógł już policji w odszukaniu zaginionych osób. Co Krzysztof Jackowski sądzi o tej sprawie?

- Mam złe przeczucia - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

W rozmowie z gazetą przyznał, że dokonywał wizji na temat zaginięcia Dawida i jego zdaniem policja powinna szukać chłopca bliżej Grodziska Mazowieckiego. Dodatkowo zaznaczył na mapie obszar, w którym być może znajduje się chłopiec. 

Co myślicie o tej sprawie? Czy policja szybko odnajdzie Dawida?

Zobacz także: "Zapytałam Dawidka, dlaczego płacze" Sąsiadka była ostatnią osobą, która widziała poszukiwanego Dawida Żukowskiego!

5-letni Dawid zaginął w ostatnią środę

Dawid Żukowski jest poszukiwany
Komenda Stołeczna Policji

Policja opublikowała zdjęcie ojca Dawida

 

Więcej na temat Policja