Cała Polska szuka 5-letniego Dawida Żukowskiego. Zdjęcie chłopca
Komenda Stołeczna Policji- Facebook

Policja publikuje zdjęcie ojca Dawida, a znany jasnowidz mówi, gdzie szukać chłopca! "Mam złe przeczucia"

Cała Polska szuka 5-letniego Dawida Żukowskiego. Zdjęcie chłopca
Komenda Stołeczna Policji- Facebook

Od środy trwają poszukiwania 5-letniego Dawidka Żukowskiego. Chłopiec ostatni raz był widziany w Grodzisku Mazowieckim, skąd w środę o godzinie 17.00 zabrał go ojciec. Mężczyzna pojechał w stronę Warszawy. O godzinie 21.00 policja ustaliła, że mężczyzna popełnił samobójstwo. Wtedy rozpoczęły się poszukiwania chłopca. Co nowego wiadomo w tej sprawie?

Nowe ustalenia w sprawie 5-letniego Dawida

Policja dysponuje nagraniem z monitoringu z trasy Grodzisk Mazowiecki-Warszawa, na którym widać, jak auto ojca chłopca jedzie w stronę Warszawy o 17.28, a wraca o 19.34. Policja nadal ustala, czy na nagraniu na pewno widoczne jest auto ojca Dawida. Dodatkowo funkcjonariusze zdecydowali o opublikowaniu zdjęcia ojca Dawida. Policja liczy na to, że znajdą się świadkowie, którzy tego dnia widzieli mężczyznę. 

- Dawid może znajdować się bez opieki osoby dorosłej, dlatego bardzo ważne są dla nas każde informacje – powiedział na antenie TVN24 Sylwester Marczak, rzecznik stołecznej policji. 

Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena. Jego ojciec ubrany był w czarną kurtkę, granatowe materiałowe spodnie oraz koszulę polo z jasnym kołnierzykiem.

Krzysztof Jackowski o zaginięciu Dawida

W sprawę poszukiwań Dawida zaangażował się też słynny jasnowidz, Krzysztof Jackowski, który kilka razy pomógł już policji w odszukaniu zaginionych osób. Co Krzysztof Jackowski sądzi o tej sprawie?

- Mam złe przeczucia - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

W rozmowie z gazetą przyznał, że dokonywał wizji na temat zaginięcia Dawida i jego zdaniem policja powinna szukać chłopca bliżej Grodziska Mazowieckiego. Dodatkowo zaznaczył na mapie obszar, w którym być może znajduje się chłopiec. 

Co myślicie o tej sprawie? Czy policja szybko odnajdzie Dawida?

Zobacz także: "Zapytałam Dawidka, dlaczego płacze" Sąsiadka była ostatnią osobą, która widziała poszukiwanego Dawida Żukowskiego!

5-letni Dawid zaginął w ostatnią środę

Dawid Żukowski jest poszukiwany
Komenda Stołeczna Policji

Policja opublikowała zdjęcie ojca Dawida

 

Więcej na temat Policja
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09