Adam Boguta w seksownej sesji zdjęciowej Adam Sztaba w studiu podczas programu Must be the Music Adam Zdrójkowski w grafitowej koszuli Adam Sandler na scenie
1/10

Wigilia to wieczór, który spędza się z rodziną czy bliskimi osobami, ale to też czas, gdy swoje święto obchodzą - Adam i Ewa. Którzy panowie z polskiego i zagranicznego show-biznesu mają dwa powody do świętowania? Wśród znanych Adamów są między innymi Adam Levine, Adam Boguta i Adam Sztaba. Sprawdźcie, kto jeszcze!

 

Zobacz: Izabela i Adam Małyszowie - Na podbój Maroka

2/10
Adam Boguta w seksownej sesji zdjęciowej
Lu Guzenda

Adam Boguta zasłynął dzięki udziałowi w 4. edycji Top Model.

3/10
Adam Sztaba w studiu podczas programu Must be the Music
ONS

Adam Sztaba zdobył popularność dzięki programowi "Taniec z Gwiazdami" ( był kierownikiem muzycznym, aranżerem i dyrygentem) oraz współpracy ze znanymi artystkami m.in. Edytą Górniak. Teraz jest głównie kojarzony z jurorowaniem w "Must Be The Music".

4/10
Adam Zdrójkowski w grafitowej koszuli
East News

Adama Zdrójkowskiego wszyscy pokochali za rolę w serialu "Rodzinka.pl". Teraz młody aktor pojawi się w "Pierwszej miłości".

5/10
Adam Sandler na scenie
ONS

Amerykańskiego aktora Adama Sandlera nikomu nie trzeba przedstawiać.

6/10
Adam Woronowicz na premierze filmu "Między nami dobrze jest"

Adam Woronowicz to aktor, którego możemy podziwiać w kilku dobrych polskich filmach, m.in. w "Pod Mocnym Aniołem", "Popiełuszko" czy "Baby są jakieś inne".

7/10
Adam Fidusiewicz na pokazie Mariusza Przybylskiego
ONS

Adam Fidusiewicz kojarzony jest głównie z rolą w popularnym serialu "Na Wspólnej". Warto jednak przypomnieć, że to on zagrał Stasia w nowej wersji "W Pustyni i w puszczy".

8/10
Adam Małysz na gali Ludzie Wolności
ONS

Adam Małysz - jego sukcesami żyli wszyscy Polacy. Aktualnie sportowiec startuje w rajdach samochodowych.

9/10
Adam Kraśko na wiosennej ramówce Polsatu

Fani programu "Rolnik szuka żony" doskonale znają Adama Kraśko. Popularny rolnik wziął też udział w programie "Celebrity Splash".

10/10
DJ Adamus w szalfroku
ONS

Dj Adamus to tak naprawdę Adam Jaworski, który znany jest z imprezowego trybu życia. I nie powinno to nikogo dziwić - w końcu to DJ :-) Zatem życzymy dzisiaj udanego wieczoru!