ONS

Od rozdania nagród Viva Comet 2012 minęło już prawie dwa miesiące, a różowa stylizacja Ewy Farnej o organicznym kształcie wciąż budzi masę dyskusji wśród modowych krytyków. Ostatnio Joanna Horodyńska i Ada Fijał rozpływały się nad dziewczęcą metamorfozą utalentowanej gwiazdy, nawet zgodnie uznały, że przyćmiła swoim wyglądem Dodę. Ich zdania nie podziela jednak Dorota Williams.

Stylistka "Tańca z gwiazdami", w swojej modowej rubryce w magacynie "Flesz", skrytykowała kreację Ewy Farnej. Co więcej, uznała że jest gorsza nawet od falban Anny Wendzikowskiej. To musi być dopiero policzek przegrać z sukienką, która wygląda jak wyciągnięta prosto z suszarki i nieuprasowana. Williams ma nieco inną teorię na ten temat:

- Tradycyjne falbanki na linii bioder w sukni Ani eksponują jej atrybuty: talię osy, kobiecość i wdzięk.


W przypadku kreacji Ewy zarzuty są następujące:

- Niekonwencjonalna konstrukcja sukni Ewy przytłacza jej atuty. Moim zdaniem Ewa zaginęła, szczególnie w falbanach na górze.


Jedynym elementem stylizacji Farnej, który Dorota pochwaliła są buty w kolorze nude. Poniżej, dla przypomnienia, sukienki i looki o których mowa. Czy faktycznie Ewa wygląda gorzej od Anny? Zagłosujcie w naszym sondażu poniżej i wybierzcie lepszą stylizację: