Ślubne zdjęcia Iwony Węgrowskiej [FOTO]

W lipcu poinformowaliśmy was jako pierwsi, że Iwona Węgrowska została twarzą salonu sukien ślubnych Julia Gastoł w Ząbkach (zobacz). Piosenkarka sama bardzo chętnie opowiada o tym wyróżnieniu w mediach. Przed naszą kamerą nie ukrywała radości z faktu, że została doceniona przez lokalną markę. Teraz przyszła pora na pierwsze efekty współpracy.

Nasi czytelniczy przysłali na redakcja@afterparty.pl dwa premierowe zdjęcia z sesji Iwony w sukniach ślubnych. Naturalny makijaż, grzeczne pozy sprawiają, że Iwona wygląda naprawdę ładnie i dziewczęco. Zupełnie tak samo jak na letniej imprezie MTV Mobile, którą może zaliczyć do udanych.

Zobacz: Węgrowska zaskoczyła klasą i skromnością. Tak działa na nią miłość?

Węgrowska ma w swoich planach wyjść za mąż w najbliższym czasie, bo wbrew temu co zarzucały jej tabloidy, nadal jest zakochana i spełnia się w szczęśliwym związku. Myślicie, że do tego czasu odkłamie wizerunek "seksiary", nad czym pracuje od kilku miesięcy? Na pewno te zdjęcia są krokiem ku lepszemu:Iwona przed naszą kamerą opowiada o współpracy z marką Julia Gastoł Ząbki:

A tak odmieniona Iwona prezentowała się na ostatniej imprezie:

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10