Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej
AKPA

Wszystkie szczegóły wystawnego ślubu Lewandowskiego

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej
AKPA

Wczorajszy ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej zbudził wiele emocji. Ceremonia odbyła się w pięknym kościele św. Anny w Serocku. Bezpieczeństwa pary młodej, jak i zaproszonych gości pilnowało ponad 20 ochroniarzy. Panna Młoda na swój wielki dzień wybrała tradycyjną białą suknię bez zbędnych ozdób i udziwnień. Natomiast piłkarz wyglądał rewelacyjnie w czarnym dopasowanym garniturze ze ślubnej kolekcji domu mody La Mania.

Zobacz: Pierwsze ślubne zdjęcie Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Po kościelnej ceremonii nowożeńcy i goście udali się na wesele do miejscowości Trąbki Nowe. Impreza trwała do białego rana. O oprawę muzyczną zadbał Marek Sierocki, który puszczał największe hity ostatnich lat wśród których znalazły się m.in.: utwory "Moves Like Jagger" Maroon 5, "Rolling In The Deep" Adele oraz polskiej klasyki "Tyle Słońca W Całym Mieście" Anny Jantar. Przypomnijmy, że zmęczeni tańcem weselnicy mogli skorzystać z balijskiego masażu stóp. Oprócz tego w trakcie całej nocy serwowano wyśmienite drinki, wytrawne dania a miłośnicy słodkości mogli zajadać się pięciometrowy tortem.

O godzinie 5 pod posiadłość, w której odbywało się wesele podjechały zamówione busy, które odwiozły wszystkich gości do pobliskiego hotelu, aby mogli zregenerować swoje siły przed dzisiejszymi poprawinami. Tak więc Robert i jego żona Anna jeszcze dziś będą oddawać się zabawie w gronie najbliższych. Jutro najprawdopodobniej para młoda od razu uda się na swój miesiąc miodowy na Seszelach.

Przyjazd gości na wesele Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej:

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08