Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej
fakt.pl/ONS

Robert Lewandowski i Anna Stachurska już po ślubie

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej
fakt.pl/ONS

Dziś wszystkie serwisy internetowe o gwiazdach, ale i nie tylko żyją bajkowym Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej. Para już powiedziała sobie sakramentalne "tak". Ceremonia dla rodziny i najbliższych przyjaciół odbyła się w kościele św. Anny w Serocku.

Bezpieczeństwa podczas ślubu pilnowało ponad 20 ochroniarzy. Lewandowski z ukochaną zajechali pod kościół piękną limuzyną w starym stylu. Wśród zaproszonych na ceremonię gości znaleźli się m.in.: Wojciech Szczęsny, trenera Borussii Juergen Kloppa, piłkarze Marco Reusa i Mario Goetze, a także Kuba Wojewódzki i Cezary i Edyta Pazurowie.

Anna Stachurska na swój najważniejszy dzień w życiu wybrała tradycyjną białą suknię bez zbędnych ozdób i udziwnień. Robert wyglądał rewelacyjnie w perfekcyjnie skrojonym czarnym garniturze.

Po ślubie Robert Lewandowski i Anna Stachurska wraz z gośćmi udali się do miejscowości Trębki Nowe gdzie odbędzie się bajkowe wesele pełne niespodzianek. Zobacz: Anioły, masaże, loty na paralotni... Znamy szczegóły ślubu Lewandowskiego

Nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego.
 


Więcej zdjęć ze ślubu znajdziecie na Fakt.pl
 

Goście na ślubie Roberta Lewandowskiego:

Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54