Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej
ONS

Anioły, masaże, loty na paralotni... Znamy szczegóły ślubu Lewandowskiego

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej
ONS

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej od kilku tygodni elektryzuje kolorowe magazyny i serwisy internetowe. Nic w tym dziwnego, gdyż według doniesień tabloidów wesele na 300 osób ma wyglądać jak z bajki. Wystawna ceremonia ma odbyć się dziś. "Faktowi" udało się poznać szczegóły tego wielkiego wydarzenia dla piłkarza, jak i jego partnerki.

Tabloid donosi, że po kościelnej ceremonii młoda para uda się na lotnisko w Modlinie, gdzie helikopterem odleci do Trąbek Nowych. W tej podwarszawskiej miejscowości odbędzie się właśnie wesele Lewandowskiego. Impreza odbędzie się w malowniczo położonym dworku.

Robert dla swoich gości przygotował wiele atrakcji: anioły na szczudłach będą rozdawały prezenty, dla zmęczonych tańcem weselników przygotowano relaks stóp wykonywany przez masażystkę z Bali, a na osoby pragnące wrażeń czekają widokowe loty motolotnią lub samolotem.

"Fakt" dowiedział się również, że Robert i Anna tuż po weselu wylatują na swoją podróż poślubną. Para wybiera się na Seszele. Jeżeli wszystkie doniesienia się potwierdzą, będzie to jeden z najbardziej wystawnych ślubów w show-biznesie.

Zobacz: Tak wyglądał wieczór kawalerski Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski i Anna Stachurska na salonach:

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05