Ślub Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego
ONS

Janachowska i milioner biorą ślub. Będzie bardzo luksusowo

Ślub Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego
ONS

Ten rok przyniósł wiele zmian w życiu Izabeli Janachowskiej. Śliczna tancerka zaręczyła się z milionerem i podróżuje z nim po świecie, a niedawno wzięła udział w kampanii reklamowej włoskich kosmetyków. Przypomnijmy: Janachowska została twarzą włoskiej marki kosmetycznej!

Najważniejsze jednak wciąż przed Izą - wielki ślub. Kilka miesięcy temu w jednym z wywiadów Janachowska wspominała, że zamierza się pobrać się z Krzysztofem Jabłońskim, ale nie chce pośpiechu. Trochę chyba jednak w tej materii się zmieniło. Jak donosi "Twoje Imperium", właśnie ruszyły przygotowania do wielkiego ślubu, który ma się odbyć w czerwcu przyszłego roku. I nie będzie to zwykła ceremonia - w jej trakcie ma zaśpiewać wielki tenor, Andrea Bocelli, która Iza jest fanką.

Do ołtarza tancerka ma iść w drogiej kreacji specjalnie kupionej na tę okazję w paryskim domu mody. Nieco wcześniej, bo w Sylwestra, para ma polecieć na Malediwy, aby tam wspólnie przywitać nowy rok. Domyślamy się, że również w podróż poślubną młoda para wybierze się w jakieś egzotyczne miejsce, bo oboje uwielbiają podróżować.

Wszystko wskazuje na to, że ślub Janachowskiej i Jabłońskiego będzie jednym z bardziej wystawnych w polskim show-biznesie. Nie możemy się doczekać!

Zobacz: Janachowska o narzeczonym milionerze: "Non stop latamy po świecie"


Romantyczne zdjęcia z zaręczyn Izabeli i Krzysztofa w Rzymie:

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15