Doda ślub, zdjęcia
Doda pokazała zdjęcia ze ślubu!
1/6
Doda ślub, zdjęcia

 

Ślub Dody i Emila Stępnia, producenta filmowego, odbył się 14 kwietnia w sobotę w hiszpańskiej Marbelli w jednym z najdroższych hoteli w Hiszpanii! Jak tego dnia prezentowała się panna młoda? Kto zaprojektował jej suknię? Kim jest jej mąż? Jak zaczęła się ich miłość? Kto pojawił się na ślubie artystki i ile kosztował? Wszystko, co musicie wiedzieć na ten temat - w naszej galerii!

 

Dodzie i Emilowi życzymy jeszcze raz wszystkiego dobrego <3 

 

Zobacz także: Doda wzięła ślub! Kim jest jej mąż, Emil Stępień? Zobacz tylko te ZDJĘCIA!

2/6
Ślub Dody
Nani de Perez / Instagram @Dodaqueen

 

Doda poślubiła Emila Stępnia, którego zna od ponad 2 lat. Ukrywali swój związek ze względu na wcześniejsze doświadczenia Dody:

Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszyskich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ. Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko - pisała Doda.

Zobacz: Doda pokazała zdjęcie ze ślubu kościelnego z Emilem Stępniem! Jak wyglądała? ZDJĘCIE

 

 

belka ankieta

3/6
Ślub Dody
Nani de Perez / Instagram @Dodaqueen

 

Za suknię ślubną Dody (jedną z trzech, bo Doda wzięła trzy ślub - cywilny w Polsce, dwa kościelne w Hiszpanii) odpowiada marka Berta. Gwiazda oczywiście miała ogromny wpływ na jej wygląd: 

 

Dziękuje za piękną suknię @berta i tygodnie przymiarek w @madonnasuknieslubne w Warszawie. Dziękuję moim 50 gościom za niezapomniany i piękny weekend. Dla fanów szykuję niezwykłą niespodziankę, a póki co dzielę się z Wami moim sercem. Po części sama ją zaprojektowałam bo w oryginalnej wersji nie ma trenu. Szylam go na specjalne zamówienie ale dzięki temu jest jedna na milion i dałam trochę od siebie ;) welon dobrałam tez z zupełnie innej kreacji i tak powstała nietuzinkowa kompozycja ! - napisała.

 

Koszt takiej kreacji może sięgać nawet 50 tysięcy złotych!

 

Zobacz: Doda pokazała suknię ślubną w całości! Cena? Zwala z nóg!

4/6
Doda komentuje swoją suknię ślubną
Instagram

 

Kim jest mąż Dody? To Emil Stępień, producent filmowy, odpowiadający za ostatnie części "Pitbulla" czy m.in. "Służby specjalne". Na początku Doda i Emil zostali partnerami biznesowymi, potem przyjaciółmi. Już od dawna plotkowała się o tym, że są razem, ale gwiazda konsekwentnie milczała. Robiła to jednak celowo!

 

Zobacz: 5 sygnałów od Dody, które zignorowaliśmy, a świadczyły o jej zbliżającym się ślubie!

5/6
Suknia ślubna Dody

 

Koszt całej ceremonii Dody szacuje się na około pół miliona złotych! Fakt z kolei podaje, że mógł on wynieść prawie 800 tysięcy!

 

Zobacz: Doda podzieliła się z fanami romantyczną sesją ślubną i... wydała oświadczenie!

6/6
Suknia Dody
Więcej na temat Doda