Party Stories
Doda chce mieć dziecko
ons
Newsy

Wiemy, kto zaprojektuje suknię ślubną Dody!

Doda ogłosiła, że jeszcze w 2015 roku poślubi Emila Haidara. Zostało jej jednak już mało czasu, aby wszystko przygotować. Kluczowa sprawą dla każdej panny młodej jest kreacja. Kto zaprojektuje suknię ślubną Dody?

 

Pojawiły się już spekulacje, że być może któryś ze znanych polskich projektantów. Paprocki&Brzozowski czy Viola Śpiechowicz?

 

Pudło! Suknię Dody zaprojektuje hiszpański kreator mody Nicolas Jebran, który ubiera takie gwiazy jak Beyonce, Kylie Jenner czy Fergie. Czym przekonała go polska gwiazda? Odpowiedź w najnowszym numerze „Party".

 

 

Doda i Emil Haidar na premierze singa Nie pytaj mnie

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda nie będzie odchudzać się przed ślubem
ONS
Newsy
Wiemy kto zaprojektuje suknię ślubną Dody!
Trwają przygotowania do ślubu!

Doda  ogłosiła, że jeszcze w 2015 roku poślubi Emila Haidara . Zostało jej jednak już mało czasu, aby wszystko przygotować. Kluczowa sprawą dla każdej panny młodej jest kreacja. Kto zaprojektuje suknię ślubną Dody? Pojawiły się już spekulacje, że być może któryś ze znanych polskich projektantów. Paprocki&Brzozowski czy Viola Śpiechowicz? Pudło! Suknię Dody zaprojektuje hiszpański kreator mody Nicolas Jebran, który ubiera takie gwiazy jak Beyonce, Kylie Jenner czy Fergie. Czym przekonała go polska gwiazda? Odpowiedź w najnowszym numerze „Party".  

Edyta Górniak na okładce Flesza
AfterParty Exclusive
Newsy
Edyta Górniak na okładce "Flesza"! Diwa planuje urlop we dwoje!
Co jeszcze w numerze?

Już jutro w sprzedaży pojawi się nowy numer magazynu "Flesz" z Edytą Górniak na okładce! Diwa ma do siebie żal, że spędza za mało czasu z synem Allanem. Dlatego też planuje mu wynagrodzić i zabierze go w daleką podróż! Gdzie? Szczegóły w nowym Fleszu! Zobacz także:  Edyta Górniak przerywa milczenie w sprawie stanu zdrowia! Wydała oświadczenie! Co jeszcze w numerze? Małgorzata Socha zabrała rodzinę do pracy! Jak zaplanowała im czas? Ponadto - wiemy, gdzie odbędzie się ślub Dody i Emila Haidara?  Zobacz:  Wiemy kto zaprojektuje suknię ślubną Dody! W środku - nowości z życia Haliny Mlynkovej (to już pół roku po ślubie z Leszkiem Wronką!) oraz Cezarego i Edyty Pazurów! A także mnóstwo stron o najnowszych trendach w modzie!  Nowy Flesz w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 2,10 zł! Gorąco polecamy!

Doda z narzeczonym na Instagramie
Instagram/dodaqueen
Newsy
Jak spędziliście niedzielę? Bo zakochana Doda z narzeczonym...
Widać, że jest szczęśliwa

Doda odpoczywa po ciężkiej sobocie, kiedy - jak się pochwaliła - zagrała super koncert w Strzelcach Opolskich. Niedzielę postanowiła spędzić ze swoim narzeczonym Emilem Haidarem . Choć początki tej znajomości nie były wcale takie romantyczne, o czym Doda sama mówiła w wywiadzie ( CZYTAJ: Doda o Emilu Haidarze: „To nie była miłość od pierwszego wejrzenia” ), teraz widać, że para świetnie się ze sobą czuje... Nic dziwnego, jak ogłosiła Doda, jeszcze w tym roku zamierza poślubić swojego chłopaka - zobacz  Wiemy kto zaprojektuje suknię ślubną Dody ! Na zdjęciu oboje wprost promienieją, co zauważyli od razu w komentarzach fani Dody. No cóż, życzymy im żeby tak zostało i po ślubie...   Niedziela z narzeczonym ❤️ A photo posted by dodaqueen (@dodaqueen) on Aug 30, 2015 at 5:24am PDT

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner