Małgorzata Rozenek i Henryk
Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan robiła porządki w garderobie, ale jej uwagę odwrócił... Henio całujący swoje odbicie! 

Małgorzata Rozenek i Henryk
Instagram

Małgorzata Rozenek pokazała nowe nagranie z Heniem. Chłopiec jak zwykle skradł serca internautów i rozproszył swoją mamę, która właśnie planowała porządki. Zamiast więc układać w garderobie, zgodnie z planem rozczulona Gosia nagrywała poczynania synka i przy okazji nawiązała do jego taty: "całuśny jest po tatusiu". 

Mały Henio rozczulił internautów - dzidzisuś Majdana całuśny jak jego tata!

Henryk od samego początku zachwycał swoich rodziców wrodzoną pogodą ducha i radością. Gosia chwaliła się swoim maluszkiem, relacjonując, jak jej synek rośnie. Im bardziej rósł, tym więcej się uśmiechał i zarażał dobrą energią. Sama Gosia i Radek Majdan nie mogą uwierzyć, że ich syn jest tak pogodnym dzieckiem. Jak się okazuje oprócz wiecznego uśmiechu, maluch niesie w sobie dużo miłości. Dziś jego mama została całkowicie rozczulona, gdy zobaczyła, co jej synek wyprawia podczas domowych porządków:

Przychodzi w końcu taki dzień, kiedy musisz zrobić wiosenne porządki w garderobie🤦‍♀️ przekładane, odpychane, ale w końcu nieuchronne😏 wstajesz, spinasz się w sobie, bierzesz dzieciaka #dzidziuśmajdana pod pachę, pies #georgiomajdani wpycha się sam 🤷‍♀️🤣i zaczynasz sprzątać tę stajnie Augiasza, mamrocząc coś o syzyfowej pracy (moja nauczycielka języka polskiego, może być z siebie dumna, wspominam ją nawet podczas sprzątania🤣) próbuje jakoś rozdzielić zimowe czapki od bikini, co jakiś czas zerkając na Henia, nagle patrzę: a Henio całuje chłopczyka w lustrze 😂😂😂KOCHAM GO 😂😂😂 całuśny jest po tatusiu 😂😂😂 - opisuje rozbawiona Małgosia. 

Fani są absolutnie zauroczeni tym słodkim obrazkiem. Internauci śmieją się nie tylko z poczynań chłopca, ale także z porównania go do taty:

#selfLOVE od małego 😅♥️ - śmieje się Ewa Chodakowska

Sama słodycz 😍

Perfekcyjny Pan domu 😃

Cudowny ciepły, mały chłopczyk, a kiedyś uczuciowy, troskliwy Mężczyzna, z domu wyniesie, ciepło i czułość. Dziewczyny będą szalały ❤️

Jakie to urocze 😍 taki mały chłopczyk pełny miłości do świata ❤️ te całusy - komentują zauroczeni fani. 

Trzeba przyznać, że dzidziuś Majdana jest chyba najbardziej uroczym dzieckiem polskiego show-biznesu. Zgadzacie się?

Zobacz także: Henio Majdan idzie w ślady ojca! Radosław Majdan pęka z dumy i pokazuje dowody 

Henio rozczulił po raz kolejny internautów.

Henryk wciąż zachwyca internautów swoim uśmiechem. 

Henio Majdan
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48