Śledztwo w sprawie śmierci Joan Rivers
ONS

Będzie śledztwo w sprawie śmierci Joan Rivers. Co poszło nie tak podczas operacji?

Śledztwo w sprawie śmierci Joan Rivers
ONS

Wczoraj w godzinach południowych zmarła wielka gwiazda amerykańskiej telewizji, 81-letnia Joan Rivers. Aktorka od kilku dni przebywała w śpiączce, a jej życie podtrzymywała aparatura medyczna. Odejście Rivers zasmuciło wiele polskich i zagranicznych gwiazd. Przypomnijmy: Gwiazdy załamane po stracie Joan Rivers. Tak zareagowały na jej śmierć

Gwiazda tuż przed śmiercią trafiła na operację strun głosowych do nowojorskiej klinki Yorkville Endoscopy. Zabieg został przeprowadzony w warunkach ambulatoryjnych, które miały zapewnić Joan jak największy komfort. Niestety, podczas operacji doszło jednak do poważnych komplikacji. Serce Joan nagle się zatrzymało. Zdecydowano by przewieść ją w inne miejsce. Rivers trafiła do luksusowej kliniki Mount Sinai. Została umieszczona na oddziale intensywnej terapii. Gdy jej stan się polepszył, została przeniesiona do prywatnego pokoju. 

Są podejrzenia, że operacja strun głosowych Joan nie została wykonana w odpowiednich warunkach. Nowojorski departament zdrowia sprawdzi czy opieka nad gwiazdą przebiegała zgodnie z procedurami. W Yorkville Endoscop zostanie przeprowadzone śledztwo. Dokładnie zostaną zbadane warunki w jakich odbywał się zabieg Rivers, czy lekarze mieli odpowiednie kompetencje oraz dlaczego podejmowali takie, a nie inne decyzje.

Co z tego wyniknie?

Zobacz: Pogrzeb Joan Rivers w niedzielę. Zaplanowała hollywoodzkie show z gwiazdami


Gwiazdy o śmierci Joan Rivers: 

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36