Newsy

"Ślad": Krwawe rozrachunki i porwania. Zobacz zwiastun nowych odcinków

"Ślad": Krwawe rozrachunki i porwania. Zobacz zwiastun nowych odcinków

W 19. odcinku serialu biznesmen Henryk Kruczek cudem uchodzi żywy z wypadku podczas uprawiania wingsuitu. Ekspertyza stworzona przez CWŚ ujawnia, że ktoś podciął linki w jego spadochronie. Wkrótce mężczyzna zostaje zabity. Morderstwa dokonano przy użyciu igieł do akupunktury. Podejrzana jest jego córka Irena, która jest akupunkturzystką. Śledczy też zaczynają interesować się drugą córką Henryka - Elizą. Czy chciała skierować podejrzenia na siostrę? Gościnnie w odcinku wystąpią: Magdalena Nieć, Natalia Jędruś, Malwina Buss, Sławomir Grzymkowski, Sławomir Krzywiźniak i Marcin Gildner.

W 20. odcinku "Śladu" zostaje uprowadzona 3-letnia córeczka znanego przedsiębiorcy Szymona Skalskiego oraz dziennikarka Monika, bo porywacze wzięli ją za żonę mężczyzny. Okazuje się, że działali na zlecenie Natalii, byłej narzeczonej Skalskiego. Kobiecie również porwano syna. Czy Natalia popełniła przestępstwo pod wpływem szantażu? Czy sama wpadła na pomysł uprowadzenia bliskich zamożnego człowieka, aby zażądać dużego okupu? Gościnnie w odcinku wystąpią: Wojciech Majchrzak, Małgorzata Kozłowska, Maria Niklińska, Karina Kunkiewicz, Sasza Reznikow, Maciej Krosnia i Adam Miara.

Emisja dwóch kolejnych odcinków serialu kryminalnego „Ślad" we wtorek 20 listopada o godzinie 20:05 w Polsacie.

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Kochasz polskie seriale? Sprawdź, czy już jesteś od nich uzależniony! PSYCHOTEST

 

Przeczytaj: Jesteś wiernym widzem "M jak miłość"? Udowodnij to! Sprawdź się w QUIZIE z ostatnich wątków serialu!

 

Dwa odcinki "Śladu" już 20 listopada

"Ślad" możecie oglądać w telewizji Polsat

Ślad
Mat. prasowe
Newsy
"Ślad": Morderstwo czy samobójstwo? Zobacz zwiastuny nowych odcinków!
"Ślad": Morderstwo czy samobójstwo? Zobacz zwiastuny nowych odcinków!

W 13. odcinku serialu, śledczy z CWŚ znajdują powieszone zwłoki młodej i atrakcyjnej kobiety Alicji Arszewskiej (Karolina Chapko). Dochodzenie wykazuje, że wcześniej uczęszczała na spotkania „Anonimowych Żarłoków XXX”. Kobieta zrzuciła aż 41 kg w dwa miesiące. Czy można tak szybko pokonać nadwagę? W toku śledztwa wychodzi na jaw, że Alicja tylko udawała puszystą kobietę, a w grupie wsparcia dla ludzi z nadmierną tuszą sprzedawała nielegalny preparat hamujący łaknienie. Czy za morderstwem Alicji stoi jedna z otyłych dziewczyn? Gościnnie w odcinku wystąpią: Karolina Chapko, Maciej Łuczkowski, Diana Zamojska, Agata Skowrońska, Szymon Roszak, Marta Zgutczyńska, Krzysztof Boczkowski i Jacek Murański.   W 14. odcinku „Śladu” dwóch byłych pracowników policji popełnia samobójstwo. To fatalny zbieg okoliczności czy początek seryjnych zabójstw policjantów? Okazuje się jednak, że ktoś musiał obu panom „pomóc”. W mieszkaniach ofiar znalezione zostają ślady tej samej kobiety. Podejrzana to licealistka. Wychodzi na jaw, że policjanci nie byli wzorowymi stróżami prawa. Panowie, nie będąc już na służbie, zatrzymywali rzekomo naruszających prawo i wyłudzali od nich pieniądze, a młoda dziewczyna współpracowała z szantażystami. Nieustępliwi eksperci CWŚ do skutku poszukują zabójcy. Gościnnie w odcinku wystąpią: Rafał Cieluch, Aleksandra Kołakowska, Kamil Studnicki, Piotr Zakrzewski, Dominik Mirecki, Wiesław Zanowicz, Małgorzata Korbecka, Zachary Muszyński, Stanisław Malec.   Emisja dwóch kolejnych odcinków serialu kryminalnego „Ślad" już we wtorek 30 października o godzinie 20:05 w Polsacie.   Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku  https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/   Zobacz:  Tęsknicie za "Falą Zbrodni"? Nowy serial Polsatu - "Ślad" - będzie jeszcze większym hitem?  ...

Ślad
Mat. prasowe
Newsy
"Ślad": Zabójstwo tancerki. A komu mógł narazić się pediatra? Zobacz zwiastuny nowych odcinków!
"Ślad": Zabójstwo tancerki. A komu mógł narazić się pediatra? Zobacz zwiastuny nowych odcinków!

W 17. odcinku serialu podczas wieczorku tanecznego umiera uczennica szkoły tanga. Z dokumentów znalezionych w jej torebce wynika, że pracowała jako ekspert w Zakładzie Medycyny Sądowej. Nikt ze znajomych nie domyślał się, że kobieta pasjonowała się tangiem. Przyczyną jej śmierci był wstrząs anafilaktyczny. Ktoś umieścił substancję powodującą uczulenie w róży, z którą zatańczyła ostatni raz. Kto i dlaczego zabił tancerkę? Gościnnie w odcinku wystąpią: Anna Oberc, Rafał Pawłowski, Joanna Borer, Igor Chmielnik i Lena Kozińska-Tarasova.   W 18. odcinku "Śladu" policja dostaje anonimowe zgłoszenie o morderstwie - w zaparkowanym samochodzie znajduje się zmasakrowane ciało kierowcy. Grupa operacyjna natychmiast jedzie we wskazane miejsce i znajduje pojazd, ale nie ma w nim ciała. Do sprawy włącza się CWŚ. Eksperci błyskawicznie ustalają, że samochód ma fałszywą rejestrację, a numery silnika i nadwozia są spiłowane. Właścicielem auta jest lekarz pediatra. Nikt nie wie, gdzie on jest. Wydarzenia nabierają zawrotnego tempa, kiedy CWŚ dostaje listę pacjentów zaginionego lekarza. Gościnnie w odcinku wystąpią: Karol Włoch, Marek Ślosarski, Radosław Chabowski, Marta Cichorska, Wojciech Mokrzan i Mariusz Ochociński.   Emisja dwóch kolejnych odcinków serialu kryminalnego „Ślad" we wtoek 13 listopada o godzinie 20:05 w Polsacie.   Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku  https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/   Zobacz:  Tajemniczy pochówek kobiet. Czy Lidia Bolko odpowie za zabójstwo swojej matki i przyjaciółki? Oto zwiastun 5. i 6. odcinka "Śladu"   Przeczytaj też:  Kto jest kim w nowym serialu Polsatu „Ślad”? Zobacz!   W 18. odcinku do sprawy włączy się CWŚ W nowych odcinkach "Śladu" nie zabraknie dużych emocji!

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner