Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki radzą jak schudnąć
AKPA
Newsy

Skrzynecka uczy jak schudnąć po ciąży

Jest przykładem dla tysięcy kobiet. Dużo zdjęć

Kilka miesięcy temu Katarzyna Skrzynecka urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świecie pojawiła się wymarzona córeczka, Alikia Ilia, którą kilka dni temu mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć na oficjalnej imprezie (zobacz rodzinne zdjęcia). Sama Skrzynecka już kilka tygodni po porodzie przyznała, że chciałaby wrócić do formy sprzed ciąży. Pomagał jej w tym mąż, Marcin Łopucki. Dzięki ćwiczeniom i specjalnej diecie, celebrytka już dawno zapomniała o dodatkowych kilogramach.

Skrzynecka i Łopucki postanowili więc zachęcić wszystkie kobiety do specjalnego programu, dzięki któremu one również będą mogły pochwalić się idealną sylwetką. Na wczorajszej konferencji prasowej artystka zachwalała program "Zyskaj formę w 10 tygodni", w którym razem z mężem zdradzają jak schudnąć.

Będziecie odchudzać się razem z Kasią Skrzynecką? Tak wygląda jej kampania promocyjna:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki
Newsy
Skrzynecka i jej mąż pracują za darmo
Chcą być wzorem za wszelką cenę?

Katarzyna Skrzynecka już kilka miesięcy temu rozpoczęła intensywne treningi pod okiem swojego męża, Marcina Łopuckiego . To właśnie dzięki ćwiczeniom mama kilkumiesięcznej Alikii wraca do formy sprzed ciąży. Ostatnio dowiedzieliśmy się również, że artystka wraz z mężem zgodziła się przystąpić do specjalnej kampanii "Zyskaj formę  w 10 tygodni". Zobacz: Skrzynecka uczy jak schudnąć po ciąży W mediach pojawiły się wówczas plotki, że za publiczne odchudzanie gwiazda może liczyć teraz na niezłą sumkę... Nic bardziej mylnego! Jak donosi magazyn "Party" Skrzynecka i Łopucki pomimo podpisania umowy nie dostają pieniędzy! Jak to możliwe? - Kontrakt z niemieckimi pomysłodawcami akcji przewiduje, że para otrzyma wynagrodzenie dopiero wtedy, gdy zachęci do udziału w kampanii 10 tysięcy Polaków . Była prowadząca "Taniec z gwiazdami" namawia teraz kobiety do włączenia się do programu, dzięki któremu również one będą mogły pochwalić się zgrabną sylwetką, a ona sama wreszcie będzie mogła otrzymać wynagrodzenie. Sprytnie. Katarzyna Skrzynecka z mężem i córką w sesji dla magazynu "Viva!":

Kasia Skrzynecka
Newsy
TYLKO U NAS! Mąż Skrzyneckiej kończy karierę sportową! Co na to Kasia? Nie wierzy mu! ;)
TYLKO U NAS! Mąż Skrzyneckiej kończy karierę sportową! Co na to Kasia? Nie wierzy mu! ;)

  To już pewne! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej, Marcin Łopucki , kończy karierę sportową! Jak ustaliło "Party", tuż po mistrzostwach świata, które odbędą się 8 grudnia w Barcelonie – Marcin będzie tam bronił najwyższego tytułu The Champion of Champions of the World, zawodnik zrezygnuje z dalszych startów. Powód?   Zobacz: Katarzyna Skrzynecka zaśpiewa w filmie "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" ze znaną gwiazdą disco-polo 3". Którą?   Dlaczego Marcin Łopucki kończy karierę sportową?   Czuję się spełniony jako zawodnik, teraz chcę zacząć wieść życie normalnego faceta. A przede wszystkim wynagrodzić moim dziewczynom te wszystkie trudne lata, kiedy startowałam – tłumaczył w rozmowie z "Party". Co ciekawe, żona zawodnika, Katarzyna Skrzynecka , wcale nie wierzy w zapewnienia męża! Daje mu najwyżej kilka tygodni na zmianę postanowienia. Skąd taki dystans? Znam mojego wojownika. Obstawiam, że wytrwa w swojej decyzji góra trzy miesiące. Potem powie "dość" obżarstwu i znów wróci do trenowania i startów - śmieje się aktorka . Marcin jednak obstaje przy swoim! Nie ukrywa bowiem, że najbardziej brakuje mu codziennego celebrowania wspólnych chwil: jedzenia normalnych posiłków, kolacji z rodziną czy beztroskich wakacji bez trzymania rygorystycznej diety . Na razie jednak para nie może się doczekać nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Święta Łopuccy spędzą w swoim domu w Warszawie wspólnie z dwiema córkami: Alikią i Paulą. Przy świątecznym stole usiądą też ojcowie Kasi i Marcina. Jesteś ciekaw, co Katarzyna Skrzynecka zaserwuje swoim bliskim i jakie receptury znajdują się w jej tajemnej księdze przepisów? Przeczytasz w nowym "Party". Katarzyna Skrzynecka nie wierzy w sportową emeryturę męża. Marcin Łopucki żegna się z kulturystyką!     Katarzyna Skrzynecka i...

East News
Newsy
Mąż Katarzyny Skrzyneckiej jest już po operacji. Jaki jest jego stan zdrowia? 
Mąż Katarzyny Skrzyneckiej przeszedł operację i skomentował swój stan zdrowia. Jak się czuje?

Ostatnie dni były wyjątkowo trudne dla rodziny Katarzyny Skrzyneckiej. Mąż piosenkarki przeszedł trudną operację. Jak się czuje? Marcin Łopucki po raz pierwszy skomentował swój stan zdrowia, po tym jak w zeszłym tygodniu nagle trafił do szpitala.  Zobacz także:  Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala! Czeka go poważna operacja. Co się stało? Mąż Katarzyny Skrzyneckiej jest po operacji. Jak się czuje Marcin Łopucki?  W zeszłym tygodniu Katarzyna Skrzynecka opublikowała niepokojący wpis dotyczący stanu zdrowia swojego męża. Marcin Łopucki trafił do szpitala nagle. Okazało się, że będzie konieczność przeprowadzenia operacji i to w ciągu najbliższych trzech dób.  Marcin osunął się z bólu na kolana przy kontuarze recepcji... - opisywała wówczas  stan zdrowia męża Katarzyna Skrzynecka.  Operacja Marcina Łopuckiego już się odbyła. Jednak nie znane są konkretne powody hospitalizacji. Jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zdradziła jedynie, że operacja męża trwała prawie 4 godziny:  Mąż jest już po dzisiejszej operacji. Trwała niemal 4 godziny. Dochodzi do siebie pod dobrą opieką w klinice - napisała Katarzyna dwa dni po swoim wpisie Wczoraj swój stan zdrowia skomentował również sam Marcin Łopucki:  Przepraszam, że tak późno. Ale choroba mnie trochę wytrąciła z normalnego trybu życia Aktualnie mąż Katarzyny Skrzyneckiej razem z żoną i córką przebywa już w domu: Mam jakieś problemy zdrowotne. Każdemu się takie czasami zdarzają. Problem w tym, niestety, że w dobie pandemii koronawirusa znacznie ciężej niż zwykle jest rozpocząć proces leczenia. - skomentował w rozmowie dla "Twojego Imperium" Życzymy zdrowia!  Zobacz także:  Mąż Katarzyny Skrzyneckiej...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner