ONS
Newsy

Skrzynecka promuje płytę z psem

Mąż nie miał czasu
Kasia Skrzynecka jakiś czas temu wydała swoją kolejną płytę. Choć w radiu raczej ciężko usłyszeć je piosenki, Skrzynecka prężnie ją promuje. Na promocje w Empiku, prowadząca "Taniec z Gwiazdami" zabrała ze sobą swojego psa Leo. Spaniel coraz częściej bywa na salonach. Ostatnio brał udział ze swoim państwem w pewnym rajdzie.

Niestety piesek śpiący pod nogami pani, która rozdaje autografy wydaje się być znudzony. Jak widać Kasia połączyła przyjemne z pożytecznym. Spacer z psem i praca zawodowa może być pogodzona. Doskonale wie o tym Kora i jej Ramonka.

pijavka
ALLONS_1115354.jpg
ONS
Newsy
Skrzynecka ma problemy finansowe?
Płyta miała podreperować jej budżet

Kasia Skrzynecka od dłuższego czasu żyje głównie z pieniędzy, które zarabia jako prowadząca "Taniec z Gwiazdami". Jednak gdy wiosenna edycja nie wystartowała okazało się, że Skrzynka musi zacisnąć pasa. Jak donosi magazyn "Takie jest Życie" Kasia postanowiła wydać album, który miał przypomnieć o jej kolejnej działalności - czyli śpiewaniu. To miało zapewnić jej dodatkowe parę groszy. Ta płyta ma być dla niej wybawieniem. Kasia pracowała z wielkimi kompozytorami, którzy współpracowali m.in. z Celine Dion i Whitney Houston! Tą płytą ma szansę przypomnieć ludziom o sobie i podreperować swój nadszarpnięty budżet - mówi w magazynie znajomy Skrzyneckiej. - Skoro została na lodzie, powinna na ten czas dostać coś w zamian. W końcu jest jedną w twarzy TVN - dodaje. Podobno Skrzynecka była jedną z tych, która liczyła na posadę Magdy Mołek w programie TVN Style. Jednak okazało się, że Dorota Wellman poradzi sobie sama.  - To nie fair! Dorota na co dzień ma "DDTVN" i nie jest w takiej trudnej sytuacji jak Kasia - żali się źródło "Takie jest życie". Jak myślicie, płyta Skrzyneckiej będzie na tyle popularna, że podreperuje jej budżet? pijavka

ONS
Newsy
Internauci nie chcą Cichopek w "Tzg"?
Powstała nawet grupa nawołująca do powrotu Skrzyneckiej

Informacja, że Katarzyna Skrzynecka nie poprowadzi 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" była zaskakująca. Jeszcze bardziej zdziwiły nas doniesienia, że być może w roli prowadzącej zastąpi ją Kasia Cichopek. Wydaje się, że telewidzowie mają przesyt osobą Kasi Cichopek. Na Facebooku powstała nawet grupa nawołująca do powrotu Skrzyneckiej. "Polubiło" ją ponad 260 osób, więc niewiele.

ONS
Newsy
Skrzynecka zostanie jurorką!?
Oprócz Tyszkiewicz reszta jury oraz prowadzący zostaną wymienieni!

Wczoraj pisaliśmy o tym, że Kasia Skrzynecka -prowadząca program "Taniec z gwiazdami" nie będzie już gospodynią najnowszej edycji tanecznego show. Zastąpić ją, jak podaje "Fakt", miałaby Kasia Cichopek lub Dorota Gardias . Tymczasem okazuje się, że to nie koniec zmian. Jest bowiem szansa, że mimo wszystko Skrzynecka nadal będzie pojawiała się w programie. Tym razem w roli jurorki! W loży jurorskiej zastąpiłaby Iwonę Pavlovic. Do rozpoczęcia programu, czasu niewiele, a umowę póki co podpisaną ma tylko Beata Tyszkiewicz. - Reszta jury oraz prowadzący zostaną wymienieni, na razie jednak nie wszystkie nazwiska są pewne. Ale skoro udało się podmienić jurora w "You Can Dance", to tu też widzowie zaakceptują zmiany. Jest plan, aby Skrzynecka i Gąsowski zamiast prowadzić show, zasiedli w jego jury. - wyznała osoba związana z produkcją show w "Super Expressie". Zapowiada się bardzo zmieniona edycja programu. Będzie oglądać czternastą serię show? daks

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner