ONS

Coraz więcej młodych mam wśród gwiazd zaczyna wczuwać się w rolę eksperta od ciąży i macierzyństwa. Na bazie własnych spostrzeżeń, popularne młode mamy podpowiadają jak należy opiekować się dzieckiem. Do grona spełniających się w tej roli dołączyły niedawno: Anna Mucha, Katarzyna Glinka i Katarzyna Skrzynecka, która w niczym nie odstaje od reszty i chętnie poucza jak być sexy nawet poświęcając większość czasu dziecku.

W rozmowie z "Vivą!" Skrzynecka pochwaliła się do jakich wniosków doszła po urodzeniu Aliki Ili:

- Po urodzeniu dziecka nie zapomnij, że nie jesteś tylko "zaniedbanym dodatkiem do cyca". Mąż nie może oglądać cię wyłącznie w szlafroku zaplutym mlekiem czy dresie.
 

Katarzyna twierdzi, że wiele kobiet po ciąży zaczyna gubić swoją kobiecość:

- Jesteś matką, ale JESTEŚ NADAL ŻONĄ!!! Wiele kobiet o tym zapomina. Ja czasem zdążę pomalować sobie tylko jedno oko, a drugiego już nie, bo trzeba bawić dziecko. Ale nic się nie stanie, kiedy pomaluję je za cztery godziny.


Przy okazji Skrzynecka przyznała, że jeszcze w czasie ciąży obawiała się, że będzie miała "dwie lewe ręce do dziecka". Okazało się jednak, że dzięki instynktowi macierzyńskiemu, aktorka wszystkiego nauczyła się w jeden dzień. Chyba powinniśmy pogratulować. Zobacz: Tak wygląda córka Skrzyneckiej

kb

Więcej na temat Katarzyna Skrzynecka