Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

Skrzynecka i jej mąż pracują za darmo

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

Katarzyna Skrzynecka już kilka miesięcy temu rozpoczęła intensywne treningi pod okiem swojego męża, Marcina Łopuckiego. To właśnie dzięki ćwiczeniom mama kilkumiesięcznej Alikii wraca do formy sprzed ciąży. Ostatnio dowiedzieliśmy się również, że artystka wraz z mężem zgodziła się przystąpić do specjalnej kampanii "Zyskaj formę  w 10 tygodni". Zobacz: Skrzynecka uczy jak schudnąć po ciąży

W mediach pojawiły się wówczas plotki, że za publiczne odchudzanie gwiazda może liczyć teraz na niezłą sumkę... Nic bardziej mylnego! Jak donosi magazyn "Party" Skrzynecka i Łopucki pomimo podpisania umowy nie dostają pieniędzy! Jak to możliwe?

- Kontrakt z niemieckimi pomysłodawcami akcji przewiduje, że para otrzyma wynagrodzenie dopiero wtedy, gdy zachęci do udziału w kampanii 10 tysięcy Polaków.

Była prowadząca "Taniec z gwiazdami" namawia teraz kobiety do włączenia się do programu, dzięki któremu również one będą mogły pochwalić się zgrabną sylwetką, a ona sama wreszcie będzie mogła otrzymać wynagrodzenie. Sprytnie.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

Katarzyna Skrzynecka z mężem i córką w sesji dla magazynu "Viva!":

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52